101 Yüzbir Okey Plus Android APK İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 38 saniye

Yorum Yazın

101 Yüzbir Okey Plus oyunun Android için hazırlanmış Google Play üzerinden indirebileceğiniz popüler okey oyunu olan 101 apk dosyasıdır.

Bu oyun uygulaması şu anda en popüler Android okey 101 oyunu olduğunu söylemeliyim arkadaşlar. Oyun iki milyon kişi tarafından indirilmiş ve oynanıyor. Çevrimiçi olan bu okey 101 oyunda bu sebeple karşılıklı online olarak oynayabileceğiniz kişi sayısı diğerlerine göre kat, kat daha fazla.

Oyunda aynı zamanda oyun oynarken sohbet edebilir, oyun içerisinde indirme sırasında ve diğer aktivitelerden bedava çip para kazanabilir, 3g, edge ya da wifi üzerinden de oynayabilirsiniz. Oyunda amatör kullanıcı ve usta oyuncular olarak birçok okey masası bulunmakta siz kendiniz masa da açabiliyor istediğiniz masaya giriş yaparak sohbetli bir şekilde oyunu oynayabiliyorsunuz.

101 Yüzbir Okey Plus Android APK İndir

Oyun içerisinde sohbet etme imkânının yanında isterseniz oyunu kendine has müziklerini açarak oyun sırasında müzik dinleyebiliyorsunuz. Bu özelliği pek önermem ama oyuna adapte olamıyorsunuz oynarken. Benim bu görüşüm tabi ben pek oyunda iyi değil usta oyuncular müzikte açsa diğer işlemleri de yapsa oyunu hâkim olabiliyor olabilirler ama benim gibi yeni ve acemi bir oyuncu iseniz müzik çalarak dikkatinizi dağıtmanızı önermem.

Oyunda reklâm ve oyun içerisinde uygulama satın almanızı istiyor. Reklâmlar biraz can sıkıcı bir de verdikleri ücretsiz chip paralar çok düşük oyunda verilen chip paralar bu kadar da olmaz dedirtecek kadar düşük ve uzun zamanlı geliyor.

Yapımcı bu durumu bence göz önünde bulundurmalı çok kullanıcıları var acaba ondan mı chip para verme olayını bu kadar abartıyorlar anlam veremedim. Oyun akıcı hızı ve görsel açıdan iyi keyifle oyunu cihazınızda oynayabiliyorsunuz buna bir sözüm yok tavsiye de ederim.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.