3 Count Bout Neo Geo Rom İndir

Yorum Yazın

3 Count Bout karşılık dövüş oyunlarından ve nostalji atari salonu oyunları içerisindedir. İndireceğiniz rom dosyasını bilgisayarınıza yükleyerek 3 Count Bout oynayabilirsiniz.

İndireceğiniz rom dosyası tek başına çalışmayacaktır. Çalıştırabilmeniz için yardımcı bir emülatör programı bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir. Site içerisinde rom dosyasını çalıştıracak programını bulabilirsiniz. Ayrıca sayfa içerisinde programı nasıl kullanacağınızın detaylarını sizlere sunduk. Sayfada indirme ve kurulum hakkında bilgi alabilirsiniz.

3 Count Bout Neo Geo Rom İndir

İndirmiş olduğunuz arşiv dosyasını Kawaks emülatörünün içerisinde Roms klasörünün içerisinde neogeo klasörüne atınız. Bu rom dosyası neogeo rom dosyası olduğundan bu klasör içerisine atmanız gerekmektedir. Diğer klasörleri içerisinde atmayınız Kawaks bu klasör içerisinde oyunu çekmektedir.

Arşiv dosyasını açmayınız ve üzerinde isim de değişiklik olmak üzere değişiklik yapmayınız.

Kawaks emülatörüne giderek menüden File ve Load Game seçimini işaretleyiniz ve çıkan listede system neogeo olacak şekilde 3 Count Bout oyunu seçerek çalıştırınız. Listede en baş sırada rahatlıkla bulabilirsiniz.

Oyun kontrol tuşları a,s,d,x,c,v ve hareketler klavyede yön tuşlarını kullanacaksınız. Değiştirme isterseniz 3 Count Bout oyunu çalışırken Kawaks emülatör içerisinde Game – Redifine Keys menüsüne giderek açılan pencere yön tuşları ve hareket tuşlarını kendinize göre ayarlayabilir iki kişi birden oynayacaksınız tekrar aynı menüden Kontrol 2 seçiminde diğer kişinin klavye ayarlarını yapabilirsiniz.

İki kişi oyunda klavyenizde sol tarafı kendinize uygun harfler gelecek şekilde sağ tarafı ise ikinci kişinin oynayacağı rakam veya harfler gelecek şekilde ayarlayabilirsiniz.

Konu Kategorisi: Diğer Konular Etiket(ler): , ,

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.