3D Live Snooker Oyunu İndir (Resimli Kurulum Anlatımı İle)

Bilgisayarında Snooker oyunu oynamak isteyenler için 3D Snooker oyunudur.

3 boyutlu ve ses kalitesi yüksek olan bu oyunda bilgisayarınızda Snooker oynamanın gerçekten zevkini yaşayacaksınız arkadaşlar. Oyun neredeyse 10 yıl ve daha üzeri ama oyunda ki grafikler ve sesler bu kadar eski olmasına rağmen halen kaliteli ve oyundan zevk alıyorsunuz.

Masanın etrafında dolanma, değişik açılardan topa müdahale etme ve ses kalitesi baya hoşuma gitti. Fakat ne yazık ki oyun deneme sürüm yani kısıtlı.

Snooker Oyunu İndir

İndirme linkini size direk yapımcı sitesinden sundum (etiumsoft.com) indirme işlemi bittikten sonra kurulum için bilgisayarınızda Snooker kurulum dosyasını çalıştırınız.

Kurulum ilk aşamasında İngilizce hoş geldin ekranı ve oyun hakkında bilgi veren ekranı göreceksiniz. İlerleyerek devam ediyoruz arkadaşlar. Diğer ekranda da kullanım koşullarını göreceksiniz buda İngilizce kullanım koşulları kabul ederek kuruluma devam ediniz.

3D Live Snooker Nereye Kurmak İstiyorsunuz Ekranı

Üçüncü kurulum ekranında oyunun bilgisayara nereye kuracağınız soran ekran gelecektir bu ekranda oyun kurulum yerini değiştirebilir veya direk değiştirmeden C:\Program Files içine (C:\Program Files\3D Live Snooker) kurabilirsiniz. Değiştirmenize gerek yok zaman kaybı direk kurulum yerini onaylayarak devam edin bence.

Bu işlemden sonra oyun adının ne olması gerektiğini ve kısa yol oluşturma işlemleri gelecektir. Bu ayarlamaları siz istediğiniz şekilde yaparak kurulum tekrar devam ediniz.

3D Live Snooker Kurdunuz Başlatın

Bu ekrandan sonra ilerlediğiniz artık bilgisayarınıza kuracak ve bilgisayarda başlatmanızı isteyecektir. Kurulum bu şekilde arkadaşlar.

Yorum Yaz

Konu hakkında sende yorum yapmak ister misin? Diğer arkadaşların yorumunu okur, sana cevap yazabilir.