3D Minibus Simulator 2017 İndir – Minibüs Simülatörü Android İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 36 saniye

Yorum Yazın

3D Minibüs Simulator oyunu ücretsiz olarak Android cihazlarda oynayabileceğiniz minibüs simülatör oyunudur.

3D Minibüs Simulator oyunun başlıca özellikleri ise 3 boyutlu görünüme sahip olması minibüs hareketlerinizi 3 boyutlu, gerçeğe yakın yayalar ve yolcular. Ayrıca oyun içerisinde 13 adet farklı özelliklere sahip minibüs ile oynama, 3 boyutlu trafik ışıklar, levhaları ve benzin istasyonları, şehir içi ya da şehir dışında minibüsü kullanma birçok alan vardır.

Minibüsün detaylı özellikleri seçtiğiniz minibüsün iç detayları ve teknik özelliklerini oyun içerisinde görebilir seçime göre istediğiniz 13 adet minibüs ile oynayabilirsiniz.

Bunların yanı sıra bu Minibüs Simülatörü Android oyununda hız göstergesi, benzin, yakıt durumunu görme yakıtınız azaldığında benzin istasyona gitme uyarısı vardır.

Dikiz aynası görüntüsü, seçmiş olduğunuz minibüste iç ve dış kamera var ise görüntü alabilme, minibüs içerisinde radyo dinleme istediğiniz radyoyu seçerek dinleyebilme, gelişmiş güzergâh ve görev işaretlerini de oyunda bulabilirsiniz.

Bu Minibüs Simülatörü Android oyunu ücretsiz olarak Android cihazınıza indirerek kullana biliyorsunuz. Oyunda reklâm ve oyun için uygulama satın almanızı istiyor bazı özellikleri kullana bilmeniz için oyun içi uygulamayı satın almanız gerekiyor. Oyun içi uygulamalar genellikle minibüsünüz görünümü artırma ile alakalı standart oyuncular oyunu oyun içi uygulama almadan da basit bir şekilde oynayabilmekte.

Siz bir minibüs şoförü olarak yolcu alabilir, özel minibüs şoförü olarak görev alabilirsiniz. Oyunda sadece minibüs kullanabiliyorsunuz. Minibüs kullanmayı ve minibüsü ile insanlara hizmet etmeyi sevenler bu oyun size göre olabilir Android cihazınızda indirerek bakabilirsiniz.

3D Minibus Simulator 2017 İndir


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.