3D Sanal Gerçeklik Oyunu Nasıl Oynanır?

İnternet üzerinden sıklıkla görülen sanal gerçeklik oyunları hızla yükselmekte ve en fazla oynanan oyunlar arasında yerini kısa süre de almaktadır. Nedir bu 3D sanal gerçeklik nasıl kullanılır ve ne iş yarar arkadaşlar size burada bunun hakkında bilgi vereceğiz.

3D sanal gerçeklik anlamı aslında çok basit 3 boyutlu gerçeğe yakın oyun içerisinde hissi veren oyunlardır. Peki bu oyunları nasıl oynarsınız ve nasıl kullanırsınız.

3D sanal gerçeklik oyunlarını oynamanız için bir sanal gerçeklik ürününe ihtiyacınız vardır. Piyasada bir çok sanal gerçeklik ürünü bulunmakta bunlar 30 Türk lirasından başlayarak beş bin Türk lirasına kadar gitmekte. Tabi ki her sanal gerçeklik ürünün farklı lens ve özellikleri mevcut ben size burada bütçenizi sınırlı olduğunu düşünerek kaliteli ve uygun olan bir sanal gerçeklik ismini vereceğim. Sizde internet üzerinden ürün aratarak istediğiniz ya da güvendiğiniz bir internet sitesinden satın alabilirsiniz.

Sanal Gerçeklik Önerim: VR Box

Bu sanal gerçeklik ürününü nasıl kullanıyorsunuz biraz bahsedelim. Kullanımı basit öneri olan üründe diğer sanal gerçeklik ürünlerinde de kullanımı aynıdır. Sanal gerçeklik ürününü aldıktan sonra ürünün ön tarafınıza akıllı telefonunuzu takarak oyunu akıllı telefonda başlatmanız yeterli. Akıllı telefonu takmadan önce cihazınızda oynamak istediğiniz oyunu başlatmalı ve başladıktan sonra ürüne takmalısınız.

Piyasada birçok sanal gerçeklik oyunu bulunmaktadır. Bazıları ücretli bazıları ise tamamen ücretsizdir. Size kalan sadece oyunları indirmek ve akıllı telefonunuzu sanal gerçeklik ürününe takarak oynamak kalacaktır.

Etiket(ler):