51 Okey Kurulumsuz İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 29 saniye

Yorum Yazın (2 Yorum)

51 Okey oyunu bilgisayarınızda tamamen ücretsiz ve kurulumsuz oynayabilirsiniz. Oyun sadece tek kişilik olarak hazırlanmış oyun yani bilgisayara karşı oynayabilirsiniz.

İnternetiniz olmasa dahi oyun bilgisayarınızda ise istediğiniz zaman çevrim dışı olarak oynamanızı sağlıyor. Grafik açısından gayet güzel tasarlanmış robot oyuncular gerçeğe yakın…

51 Okey Kurulumsuz İndir

Oyunu bilgisayarınızda açabilmeniz için indirdiğiniz 51-okey-sohbetli.rar dosyasını açarak içerisinde bulunan tek exe dosyasını bilgisayarınızda çalıştırmanız yeterli. Oyun içerisinde “Oyunu Başlat” derseniz oyunu başlatır, puanlarım alanında önceden puanlarınızda dahil olmak üzere toplam kaç puan yaptığınızı görebilir. Ayarlamalar alanında oyunu puanlı, eşli ya da cezalı mı oynamak istediğinizi seçebilirsiniz.

51 Okey Ayarlamaları

Oyun içerisinde bulunan tuşlar ise geri al, geri topla, geri bırak, seri aç seri aç özelliği ile oyunu hızlı bir şekilde oynayabilirsiniz 51 okeyde iyi oyuncuysanız bu özellik işinize yarayacaktır oyunda diğer oyuncuları beklemek zorunda kalmazsınız. Diğer menüler ise çift aç ve işle menüleridir.

Grafiksel hoş ve bilgisayarınızda çok az yer kaplayarak tamamen ücretsiz 51 okey oyunu oynamak isteyenlere tavsiye ettiğim okey oyunudur. 51 okeyi duymadıysanız bu oyunu oynamak size zevk vereceğin kanısındayım.

Oyunun içerisinde detaylı olarak nasıl oynayacağınız ve kuralların neler olduğunu da öğrenebilirsiniz. Yeni oyuncu iseniz açılış alanında yeni oyun butonunun hemen altında yer alan “Nasıl Oynanır” menüsüne tıklayarak oyunun detayları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Oyunun da zaten basit rahatlıkla oyunu anlayabilecksiniz.

Konu Kategorisi: Diğer Konular Etiket(ler):

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Konu Hakkında 2 Yorum