8 Ball Pool Amerikan Bilardo PC İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 50 saniye

Yorum Yazın

8 Ball Pool çevrimiçi ve çevrimdışı olarak oynayabileceğiniz Amerikan bilardosu oyunudur.

Bu bilardo sadece 8 top bilardo için uyarlanmıştır. Oyunda amacınız siyah top hariç sizin seçtiğiniz ya da deliğe soktuğunuz renklerini sırası ile kaçırmadan deliklere sokmalısınız. Eğer atışta istediğiniz topu deliğe sokmazsanız veya rakibinizin renk topunu deliğe sokarsanız siz ceza alırsınız. Top delikte kalır ve el rakibinize geçer.

8 Ball Pool Amerikan Bilardo PC İndir

Bu şekilde tüm renkleriniz bitecek şekilde oyunu devam ettiriyorsunuz. Renklerini bitiren kişi kim ise en son olarak siyah topu deliğe soktuğunda oyunu yenmiş oluyor.

Oyun bilgisayara karşı oynayabilir ya da iki kişi sırası ile kontrol tuşlarını alarak oynayabilirsiniz. Kontrol tuşları için hareket fare ile yapıyor ve klavye boşluk tuşu ile topa ıstıka ile vuruyorsunuz. Space yani boşluk tuşuna ne kadar uzun basarsanız basın top hızı o derece artacak ve toplara daha hızlı vurmuş olacaksınız.

Top vuruş hızınızı genelde toplara uzakken yapmanızı öneririm arkadaşlar. Topa yakınsanız yavaş ve yumuşak bir vuruş yapmanız isabetli deliğe sokmanıza neden olacaktır.

Oyunun bir artı bir de eski özelliğinden bahsetmek istiyorum ona göre indirip indirmemenize bilgisayara kurup kurmamanız gerektiğine bir nebzede olsun kara vermiş olursunuz. İlk olarak eksi özelliği oyunda grafikler diğer oynadığım bilardo oyunları göre kat, kat düşük grafikler pek hoş değil gibi… Artı özelliği ise oyunda hiç bir kısıtlama olmaması ve tamamen ücretsiz olmaması adamlar yapmış ücretsizde tüm bölümleri oynayabiliyorsunuz. Ücretsizin de grafikleri bu kadar olur diyebilirsiniz belki…

8 Top Amerikan bilardo oyunu tamamen ücretsiz ve tam sürüm oyunudur. Bu oyun Windows işletim sisteminde dizüstü, masaüstü yani tüm Windows işletim sisteminde çalışmaktadır. Bu oyunun aynı şekilde android sürümü de bulunaktadır. Eğer android cihazınızda 8 top bilardo oynamak istiyorsanız 8 Ball Pool APK İndir – Android Ücretsiz Bilardo Oyunu sayfasına gidebilirsiz.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.