8 Ball Pool APK İndir – Android Ücretsiz Bilardo Oyunu

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 19 saniye

Yorum Yazın

8 Ball Pool ücretsiz olarak sunulan Android işletim sisteminde oynayabileceğiniz bilardo oyunudur.

Android için bilardo oyunu arayanlar için 8 Ball Pool. Özellikle 8 top ve 9 top bilardo sevenlerin hoşuna gidecek ücretsiz Miniclip tarafından yapılan android uygulamasını edinin.

8 Ball Pool APK İndir

Oyunun eksi özellikleri ise yavaş olması ve oyun içerisinde ücretli içerik sunması bir de internet olmadan oynaması. Oyunu oynayabilmeniz için internetinizin mobilde sürekli olması gerekli. Bu şekilde internet üzerinden online diğer arkadaşlar ile karşılıklı olarak oynayabiliyorsunuz.

Kullanıcıların oyunda birçok şikâyetlide var mesela arada dolarak karşı tarafa oyunu vermesi, oyundan birden aniden atması gibi birçok olumsuz yoruma denk geldim. Bunları da oyunda kurmadan önce göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim. Size bu durumlar denk gelir demiyorum ama birçok kişide olduğundan yazmak istedim.

Oyun içerisinde başarı sağladıkça madeni para ve objeler kazanıyorsunuz. Bunun için üyelik girişi yapmayarak oynamanız gerekli evet oyunda üyelik girişi de şart üyelik işlemi ise ücretsiz mail adresini ya da sosyal ağ üzerinden oyuna direk üye olabiliyorsunuz.

Oyunun kontrolünü fare ile yapıyor, fare tuşları ile vuruş hızınızı ve mesafesini ayarlaya biliyorsunuz. İnternetiniz çok yavaş olduğunda oynamamanızı tavsiye ederim.

Aniden oyun kesiliyor ve size oyunda atıyor buda siz önde dahi olsanız rakip oyuncuya puan yazarak sizi yenilmiş olarak sistem gösteriyor. Bu sorunu oyunda gerçekten çok can sıkıcı acilen düzeltilmesi gerektiğini düşünüyorum.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.