A tractor Oyunu PC Gereksinimleri

Yorum Yazın

A tractor oyununu bilgisayarınızda oynamak istiyorsanız sistem gereksinimlerin neler olduğunu bu oyun konusunda bulabilirsiniz.

Oyun 15 Ağustos 2018 tarihinde yani dün Steam tarafından oyucuların oynaması için verildi. Steam hesabınız ile oyunu ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz. Oyun Steam oynaması ücretsiz oyunlar arasındadır. Bu kısa konu bilgisinden sonra asıl konumuz olan A tractor sistem gereksinimleri bilgisayar için nedir inceleyelim.

  • İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri olan tüm 32 bit ve 64 bit işletim sisteminde oynaması mümkündür.
  • Bellek: 256 MB RAM bellek ve üzeri ram bellek bilgisayarınızda takılı olması yeterlidir.
  • DirectX: Sürüm 9.0c bilgisayarınızda kurulu olması gereklidir. Kurulu olmayanlar internet üzerinden aratarak indirip ücretsiz olarak bilgisayarına kurabilirler. DirectX tüm versiyonları ücretsizdir.
  • İnternet Bağlantısı: Geniş Bant İnternet Bağlantısı.
  • Hard Disk Yer Durum: 200 MB bilgisayarınızda boş alan olması oyunu kurmanız ve oynamanız için yeterli olacaktır.

Gördüğünüz üzere arkadaşlar oyun sistem gereksinimleri baya düşüktür. Burada verilen sistem gereksinimler ise en az olması gereken sistem gereksinimleridir. Bunun altında olanlar oyunu açamayarak oynayamayacaklardır.

Sistem gereksinimleri önceki bir bilgisayarınızı kaldırsa dahi bu özellikleri rahatlıkla karşılayacağınızı düşünüyoruz. En düşük sistem gereksinimi isteyen oyunlar arasındadır A tractor. Sistem gereksinimleri alanında anlamadığınız bir yer olursa hemen site altında bulunan metin yazma editöründen yazabilirsiniz.

Sorunuzu okuyarak size uygun cevabı bizler size veririz. Sorusu olan arkadaşlar oyun gereksinimi hakkında her şeyi sorabilirler.

Konu Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.