A Word Kelime Oyunu Apk İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 27 saniye

Yorum Yazın

A Word Android işletim sisteminde oynayabileceğiniz kelime oyunu olup tamamen ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Oyunda 6 adet harflerden oluşan kelimler içerisinde konuya en uygun kelimeleri bularak eşleştirmenizdir. Oyunda ki kelimler ve konular tamamen Türkçedir. Yabancı kelimelere yer verilmektedir. Bu sebeple en çok oynanan Google Play bulmaca oyunlarında şu anda en baş sırada yer almaktadır.

Oyunda yaklaşık olarak 800 üzeri gizli kelimeler ve bulmaca bulunmaktadır. Buda bir oynadığınız oyunu diğer oyunlarda tekrar oynamanız çok güçtür.

Oyunun en önemli özelliği de bu arkadaşlar diğer kelime oyunlarında aynı soruları veya kelimeleri görmekten bıkanlar ve yeni bir şey üretmiyor bu oyun diyenlere bire bir oyundur. Bir gördüğünüz kelime işlemi diğer oyunda görmeniz çok zordur.

Oyun sürekli olarak geliştiriliyor başlarda oyun 400 üzerinde bulmaca ve kelime ile oynanırken bu sayı yakında zamanda 800 üzerine ulaştı ve halende yeni güncellemeler ile birlikte yeni binlerce kelime ekleniyor.

Oyunun diğer bir artı özelliği ise internet bağlantınız olmasa dahi bir sefer Android cihazınıza kurmanız yeterli. Kurulumdan sonra artık internet bağlantınız olmasa dahi oyunu oynayabilirsiniz.

Oyunu aralıklarla güncellemenizi de tavsiye ederim. Nedeni ise başta da söylediğim gibi sıklıkla yeni kelimeler oyunu eklenmekte. Siz bunları kaçırmamanız için uygulama içerisinde güncelleme yapmanız cihazında bulunan A Word kelime oyununa yeni kelimeleri almanız için yeterli olacaktır. Uygulamayı indirin ve bilgisayarınızda ücretsiz olarak sürekli oynamanın keyfini ücretsiz A Word ile yaşayın.

A Word Kelime Oyunu Apk İndir


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.