Adam Asmaca Android Ücretsiz İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 47 saniye

Yorum Yazın

Adam Asmaca oyunu çocukluğumuz da zevkle oynadığımız bir oyun şimdi bu oyun Android mobil cihazlarınız için tamamen ücretsiz indirmeye ve Android cihazınızda oynamaya hazır.

Oyunda şehir, hayvan, bitki ve ülkeler kategorilerinden sizler soru sorumaktadır. Oyun içerisinde alt tarafta yer alan kelimelerden sessiz harflerden seçerek oyunda hangi kelime sorulduğunu tahmin etmeye çalışıyorsunuz.

Diyelim ülkelerden Türkiye soruldu. Siz alt tarafta yer alan kelimelerden T, R ve Y harflerini seçtiğinizde o harfler olduğundan oyunda o harfler açılıyor. Olmayan bir harfi seçtiğinizde ise adam asılmaya başlıyor. Her bilmediğiniz harf için adam asılma görüntüsünden bir adet geliyor toplamda 7 adet bilememe hakkınız var ve 6 ve 7 yanlışta son ayaklarda halen bilmezseniz adam asılıyor ve siz oyunu kaybediyorsunuz. Oyunun mantığı bu şekilde arkadaşlar.

Oyunda İpucundan sınırlı olarak yararlanabiliyorsunuz. İpucu seçimi yaptığınızda kelime içerisinde rasgele bir harf açılıyor ipucunu ise sınırlı olarak yapabiliyorsunuz. Oyunda bir de zamanınız var en kısa sürede 5 adet kelimeyi bildiğinizde skorunuz hızınıza göre puan olarak yasıyor.

Puan durumunuzu ve diğer kullanıcıların puan durumunu internetiniz o an var ise oyun içerisinde görebiliyorsunuz. Oyun ister çevrimiçi isterseniz internet olmadan da oynayabiliyorsunuz. Adam asmaca oyunu zekâ oyunları arasındadır. Oyunu oynadıkça pratik zekânızı geliştirebilir zekânızı geliştirirken oyun oynamanın zevkini yaşarsınız. Adam asmaca oyunu tamamen ücretsiz fakat oyun için reklâm gösterilmekte.

Ayrıca oyun için Google Play Store’da birden fazla olumlu yorum yapılmış benimde kanaatim oyunda olumlu yorumdan yana. Kelimeler zor kelimeler değil ve oyunu cep telefonunuzda rahatlıkla sıkılmadan oynaya biliyorsunuz. Google Play Store yorumlarına da göz atmanızı tavsiye ederim. İndirme linkinden direk Google Play Store gidiyorsunuz sayfanın hemen alt tarafında kullanıcıların yazmış olduğu yorumları okuyabilirsiniz.

Adam Asmaca Android İndir


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.