Aero Fighters İndir – Eski Atari Savaş Uçak Oyunu

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 32 saniye

Yorum Yazın

Aero Fighters, oyunu görür görmez eskiler hatırlayacak oyun eski atari salonu oyunlarından oyunda siz bir uçak pilotu oluyorsunuz üstten alta doğru ilerleyen ekranda düşman savaş uçaklarını yok etmeyi amaçlıyorsunuz.

Oyunda düşman ateşlerini çarpmamalı ve elinizden geldiğince düşman savaş ekipmanlarını vurarak yok etmelisiniz. Ne kadar fazla düşman uçak, gemi veya diğer savaş aletlerini yok ederseniz o kadar yüksek puan alır ve bir üst seviyeye geçirseniz.

Oyunda 3 can hakkınız var eğer 3 can hakkınızda yenilirseniz 9 saniye içinde tekrar oyunu başlatabiliyor kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Aero Fighters tamamen sonlandırdığınız da ise tekrar baştan oynamak zorundasınız oyunda kayıt ve level şifreleri ne yazık ki yok!

Oyunu iki kişi oynayabilmenizde mümkün, ister bir kişi klavye’den diğer kişi mouse ile isterseniz iki kişi birden klavyeden oynayabilirsiniz.

Aero Fighters İndir Eski Atari Savaş Uçak Oyunu İndir

Oyunu indirdikten sonra Aero_Fighters.zip dosyasını ZS NES Emulators programın kök dizinine atınız. ZS NES Emulators kurulu değilse buradan indirebilirsiniz.

ZS NES Emulators açtıktan sonra en baş menüde yer alan Load menüsüne tıklayarak Aero_Fighters.zip adlı dosya üzerinde tıklayarak oyunu açabilirsiniz.

Oyun içerisinde 3 adet size seçim sunulmakta bunlar 1 Player, 2 Players ve Options 1 Player seçiminizde tek kişi oyunu oynarsınız, 2 Players seçiminizde 2 kişi birden oynayabilir ve Option menüsünde oyunun zorluk seviyesini seçebilir, oyun tuşlarını değiştirebilir veya oyun seslerini tamamen kapatabilirsiniz. İki kişi uçak savaş oyunu oynamak isteyenlere ve eski tarz atari oyun sevenler ücretsiz olan bu oyun size göre olabilir.

Konu Kategorisi: Diğer Konular Etiket(ler):

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.