Agar.io 3 Adet Zombi Skini Geldi!

Agar.io oyununa bu hafta sonu geçerli olacak 3 adet yeni ve farklı zombi skinleri geldi. Skinleri seçebilmeniz için tabi sosyal ağlardan birisi ile giriş yapmanız gerekiyor.

Sosyal ağlardan birisi ile giriş yaparak agar.io oyun penceresinden skin ve Zombies penceresini seçtiğiniz de detaylı olarak skini görebilir alabiliyor ya da satın alabiliyorsunuz.

İlk skin Dry Face zombi skini coins değeri ise 699$, diğer skin ise Crazy Brain 1990$, son üçüncü skin ise Zobie Dog yani zombi köpek bu skin ise 2900$ ve en pahalı olan skin.

Skinleri birikmiş olan conislerinizle alabiliyorsunuz eğer skini alacak kadar coins paranız yoksa almak istediğiniz skini seçerek ücret karşılığında da satın alabiliyorsunuz. Skin seçme için son tarih ise 6 Ağustos 2017 bu tarihe kadar seçebilirsiniz. Seçtiğiniz skinleri aldığınızda skin arşivinizde duracaktır istediğiniz zaman oynaya bilirsiniz. Eğer 6 Ağustos’a kadar skin seçimi yapmazsanız zombi skinleri pasifleşiyor ve bir daha seçemiyorsunuz. Almak isteyenler bu tarihe kadar kesin karar vermeleri gekiyor.

Her skinde tavsiyem olduğu gibi bu skinde de tavsiyem tabi olacak. Bu hafta ki skinlerin adı güzel ama kendisi güzel değil. Nasıl yani dediğiniz duydum gibi şöyle arkadaşlar zombi skin adı çekici ama 3 skininde görüntüsü çok itici şimdi anladınız mı? Bu skinleri şahsen ben hiç birini almam parama yazık. Sonra ki skini beklerim ve biriktiririm daha mantık. Bu skinlerin oyunda güzel duracağını da düşünmüyorum oynayanlardan da gördüğüm kadarıyla itici!

Oyun Kategorisi: İncelemeler Etiket(ler): ,

Yorum Yazın

Üyeliksiz direk yorum yazabilir, oyun konusu hakkında moderatörlere soru sorabilirsiniz. Site moderatörleri sorunuzu gün içinde cevaplayacaktır.

4 Yorum

 1. Yaşar Aydın 20 Ekim 2017 Yanıtla

  2016 4 Temmuzda roket skini vardı onu kaçırdım tekrar alma şansım var mı?

  • Moderatör 20 Ekim 2017 Yanıtla

   Agar.io oyununda yayınladığı skinleri bir daha yayınladığını hiç görmedin neredeyse 2 senedir takip ettiğimi bir oyundur. Yakın benzer bir skin yayınlıyor mesela aslan skini ama birebir aynı skini ne yazık ki yayınlamıyor. Yayınlanmazlar mı? Yayınlayabilir takip etmeniz gerekli.

 2. Sinan Keskinli 6 Ağustos 2017 Yanıtla

  FG Yaw bu skinler neden bende gözükmüyor. Lütfen yardım edin!

  • Moderatör 6 Ağustos 2017 Yanıtla

   Şu anda skinler aktif bugün yani 6 ağustos 2017 pazar gün sonuna kadar da devam edecek. Tarayıcınızın ön belleğini silerek Google ya da Faceook hangi hesaptan giriyorsanız ön belleği temizledikten sonra tekrar girerek deneyiniz. Skinlerde herhangi bir sorun yok.