Agar.io An Unnamed Cell Nedir? Listede Neden Varlar?

Agar.io oyununu oynayanlar oyunda listeden 1 den başlayarak 10 sıraya kadar An Unnamed Cell nickini görüşmüşlerdir. Bu aralar bu sıklıkla oluyor neden hep listede An Unnamed Cell var ve bunlar nedir onun hakkında bilgi vereceğim sizlere.

An Unnamed Cell agar.io oyununda isim yani nickname girmediğinizde size verilen isimdir, yani isimsiz anlamına gelmektedir. Oyunu açtınız bir de baktınız ne listede hep An Unnamed Cell bunun nedeni arkadaşlar.

Oyunu oynayan daha doğrusu oyunu kontrol eden agar.io adminleri aralıklarla oyunun doğru çalışıp çalışmadığını denerler aynı anda adminler oyuna girer ve oyunun doğru çalışıp çalışmadığını denerler. Eğer sizde oyunda bu şekilde denk geldiyseniz dikkat ederseniz sağa sola rast gele yem atarlar ya da gelişi güzel bölünerek diğer An Unnamed Cell kullanıcısına yem atar ya da daha sonra onu yer. Başta da dediğim gibi burada ki amaç adminlerin oyun oynaması değil oyunu kontrol etmeleridir.

Hatta siz bunlar nasıl oyun oynuyorlar diye düşünürsünüz oyun değil yaptıkları oyun kontrolüdür. Siz bunların yanına gitseniz sizi kolay, kolay yemezler hatta bir seferinde büyük olan An Unnamed Cell gelişi güzel bölünerek yiyerek birinci olduğumu da biliyorum. Unutmadan ben bu olayı sıklıkla karşılaştım yem istemeyin vermiyorlar birçok kez büyütün beni diye yem istediysem de hiç verdiklerini görmedim oyunun kontrolü bittikten sonra dağılarak oyundan çıktıklarında siz parçalarını kaparsanız kapabilirsiniz.

Ayrıca An Unnamed Cell listede çoğunluktayken siz oyun oynuyorsanız size sunucudan atma ihtimali de yüksek beni birçok kez sunucudan attılar.

Burada dikkat etmeniz gereken nokta ise şu burada bahsettiğim An Unnamed Cell listede yoğun oldukları zamandır. Bir kullanıcı isim girmez ve listede yer alırsa bu kullanıcı admin olduğun anlamına gelmez. Nickname’nin girmediğini için An Unnamed Cell görürsünüz. Anlattığım durumda listede An Unnamed Cell çoğunlukta olması gerekmektedir.

Oyun Kategorisi: Diğer Konular Etiket(ler): ,

Yorum Yazın

Üyeliksiz direk yorum yazabilir, oyun konusu hakkında moderatörlere soru sorabilirsiniz. Site moderatörleri sorunuzu gün içinde cevaplayacaktır.