Agar.io Android APK İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 44 saniye

Yorum Yazın

Agar.io oyununu android cihazınızda oynayabilmeniz için Google Play üzerinden APK dosyasını indirerek android cihazınızda Agar.io oyunu oynayabilirsiniz.

İo oyunları arasında en popüler oyunlardan olan agar.io oyunu tamamen ücretsiz olarak android mobil cihazınızda oynayın.

Agar.io hakkında bir çok yazıya yer verdik. Kısaca yeni gelen ziyaretçiler için agar.io oyunun ne olduğunu ve nasıl oynandığından bahsedelim. Agar.io oyunu ilk başlangıçta 1 seviyeden başlarsınız ve en son seviye olan Kraken seviyesine kadar ilerlerlersiniz.

Agar.io Android APK İndir

Oyunda etrafınızda bulunan yemleri yiyerek büyüyor ve kendinizden küçük olan diğer kişileri bölünerek yutmayı amaçlıyorsunuz. Ne kadar büyükte hücre yutarsanız o kadar siz büyüyorsunuz. Oyunu ortak olarak da oynayabilirsiniz. Ortaklık için yapmanız gereken oyunda ortak olmak istediğiniz kişiye W ile yem atmak eğer o da size w ile yem atarsa sizinle ortak olacağını anlamına gelmektedir. Ortaklıkta herhangi bir menü yoktur sadece bu şekilde oyun içerisinde anlaşabilirsiniz tabi ki karşınızda ki kişiye güvenip güvenmemek size kalmış.

Oyun sırasında sizinle ortak olduğunu söyleyebilir sonrada siz yutabilir ya da başka bir deyişle sata bilir bu hususta dikkatli olmanızı tanıdık biri ile ya da seviyesi yüksek olan biri ile ortak olmanızı tavsiye ederim.

Oyunda seviyenizi ve puanlarını kayıt edebilmeniz için sosyal ağlardan Google hesabınız ya da Facebook hesabınız ile giriş yapmanız gerekmektedir. Direk oyunu da başlayabilirsiniz. Bu şekilde sadece oyunu oynar skin alamaz, puanlarını kayıt ettiremez ve seviye atlayamazsınız.

Agar.io oyunu hoşuna giderse sitede diğer sayfalar da oyun hakkında birçok taktik ve diğer agar.io oyun konuları yer verdik agar.io sayfasına giderek tüm agar.io yazılarını okumanızı tavsiye ederiz.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.