Agar.io Avrupa Sunucusunda Clansız Oynama

Yorum Yazın

Agar.io oyunu severek oynuyor ve clandan dolayı oyunda başarı sağlamıyor ve clansız oynanan yer arıyorsanız bu yazımızı okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Önceki yazımızda ortaklık ile alakalı oyunda bir eleştiri yazısı yayınlamıştık. Ortaklığın abartılması ve klanlar grubunda oynayan kişi sayısınız fazlalığı hakkında. Bu yazımıza istinaden eğer siz herhangi bir klan grubuna katılamadı ya da tek oynamak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Agar.io oyununda Türk sunucularından klansız oynayacak yeri bulmanız zor özellikle çoğalan klan sayısı sebebiyle her Türk sunucusunda mutlaka bir klan vardır. Türk sunucusunu yerine size genelde klansız oynanan Avrupa sunucusunda oynamanızı tavsiye ederim.

Yapmanız gereken işlemler ise agar.io sitesine girdikten sonra açılan oyun sayfasında yer alan Nickname alanının hemen altında Mavi çark işaretini göreceksiniz. Bu çark işaretine tıklayınız karşınıza Türk sunucusu aktif olarak çıkacaktır, burada siz klansız bir şekilde oynayabilmek için seçimi Europe (Avrupa) olarak seçiniz ve play tuşuna basınız.

Avrupa da ağırlıklı olarak klansız oynanmaktadır ayrıca dünya geneli olduğundan dolayı diğer ülke sunucularına göre en fazla oyuncu sayısı Avrupa da bulunmaktadır.

Oyunda size diğer bir tavsiyemiz ise oyuna başlamadan önce sayfa içerisinde yer alan “Spactate” butonuna basarak sunucuyu biraz izleyin dediğimiz gibi genelde Avrupa da klansız oynamaktadır ama bu garanti değil tabi. “Spactate” butonuna basarak oyunda klan olup olmadığını kontrol etmenizi eğer var ise sayfayı yenileyerek diğer Avrupa sunucularına bakabilirsiniz.

Konu Kategorisi: Diğer Konular Etiket(ler): ,

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.