Agar.io En Az Oyuncu Saatleri

Yorum Yazın

Agar.io oyununu yeni oynayacak arkadaşlar için bu konumda en az hangi saatlerde daha az oyuncu olacağının konusuna değinmek istiyoruz arkadaşlar.

Özellikle bu konuya değinmemim sebebi yeni amatör kullanıcıların ortak olarak oynamasından şikayet etmeleri olduğunun belirtmek isterim.

Özellikle okullar açıldıktan sonra Agar.io oyununda baya bir oyuncu sayısı düştü. Yinede öğlen saatlerinden akşam 21.00’e kadar baya bir oyuncu oyunda bu da amatör ve ortak oynamayanlar için oyun baya zor olmaktadır.

Eğer siz amatör ve ortak oynamayı sevmiyorsanız akşam 9’dan sabah saat 5’e kadar oyunu istediğiniz saatte oynayabilirsiniz. Saat 1’de yani gece oyuncu sayısı gece yine saat 4’e kadar düşüyor. Oyunda iki adet sunucu açılıyor. Siz bu saatlerde sunucuya listeden bakarak ya da sunucuyu izleyerek oyuna giriş yapabilirsiniz.

Ufak bazı taktikler de hatırlatmak istiyorum. İlk başlarda oyunda kıyılarda yem toplayarak büyümeye çalışınız. Yeterince kıyılarda büyüdüyseniz dikene patlayarak mass (yem) sayınızı artırın bu şekilde devam edin. Kıyılara genelde oyuncular gelmez ve ortada oyunu oynarlar bu sizin büyümenizi sağlayacaktır.

Yeterince büyümediğince ortalara gitmeyiniz mesela mass sayınız en az 500 olmasına dikkat ediniz. 500 mass sayısını geçtikten sonra ortalara giderek diğer küçük rakipleri yutmaya çalışınız. Yeterince büyüdüyseniz ortak aramayınız. Gece saatlerinde oynayan kişiler ağırlıklı acemi kişilerdir yem atarak kendinizi küçültürsünüz tek oynarsanız oyunda mass kaybınız olmaz ve acemi kişilere masslarınızı verek mass kaybı yaşamazsınız.

Konu Kategorisi: İncelemeler Etiket(ler): ,

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.