Agar.io Giriş Panelini Geliştirdi ve Güzeleştirdi

Yorum Yazın

Agar.io oyunu oynarken ilk giriş paneline agar.io yazılımcıları tamamen değiştirdi ve daha dolgun güzel hale getirdi. Neler yeni, ne gibi değişiklikler yapıldı görelim.

Başta dikkatimi çeken özellik FFA, Battle Royale, Teams ve Experimental modlarını dikkatimizi çekiyor. Önceden birçok oyuncu bunlara dikkat edemiyordu. Mesele Battle Royale tek kişilik savaş modu neredeyse birçok kullanıcı tarafından dikkat edilmediği için denenmiyor ve burada oynamak için oyuncuların gelmesi bekliyor duruyordunuz. Hatta şahsım birçok kez sıkılarak çıkmıştır.

Bu yemi mod görünümü ile oyuncular modları daha rahat görebilecek ve oyunda oyuncu beklemek zorunda kalmayacağınızı düşünüyorum.

Sosyal ağ girişleri daha büyük ve kullanımı kolay hale gelmiş. Birçok kez butonu bulmakta zorlanan olmuştur. Nerede gireceğini bilmeyen, dolgulaşan giriş paneli sayesinden sosyal ağ girişleri de dolgunlaşmış ve üye girişini rahatlıkla girilebilir yapmışlar. Umarım bu sayede birçok kullanıcı agar.io oyunu oynamadan daha zevk alacak ve agar.io oyun arkadaşlarımız çoğalacaktır.

Ülke seçimi ve izleme butonları panelde üst gri renkte görünen çarka tıklayarak görebilirsiniz. Önceden bunlar direk penceredeydi, şimdi agar.io yapımcıları arka plana almış, resimde de agar.io yazısının üstünde görürsünüz.

Diğer dikkatimi çeken ise skin alma daha belirgin skim seçmede buna dâhildir. Skin seçimini dolgun ekran sayesinde daha büyük ve belirgin olarak yapabiliyorsunuz. Bu panel gerçekten önce ki panele göre daha renkli, güzel ve belirgin.

Renkler birbiri ile uyumlu oyuncuları çeken bir panel olmuş. Agar.io oyuncuların artık oyunu renkli ve dolgun olduğundan daha fazla oynayacağını ve yeni oyuncularında agar.io oyunu giriş panelini gördüklerinden merak ederek katılacaklarını düşünüyorum.

Konu Kategorisi: İncelemeler Etiket(ler): ,

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.