Agar.io Kendi Sonunu Kendi Hazırladı!

Agar.io yaklaşık 4 yıldır en çok oynanan Miniclip oyunları arasında birinci sırada ve keyifli bir oyundu. Keyifli ve en çok oynanan oyundu doğru okudunuz. Oyun yaklaşık 4 aydır para ile satılan botlar sayesinde oynanamaz haldeydi ve bu botlar gittikçe çoğaldı bunu ne yazık ki bilerek ya da ilgilenmediklerinden Miniclip önlem almadı ya da almak istemedi!

Grup ile oynanan bu oyunda oyunun kısa bir hatırlatma yapmak gerekirse etrafta bulan yemleri toplayarak, hücreleri ya da karşı taraf hücrelerini yiyerek oyunda büyümeyi amaçlıyorsunuz. Ne kadar büyük olursanız listede en üst sırada ilk 10’a girmek için yarışıyorsunuz.

4 ay kadar gelen ilk agarbot-ovh botu ve yeni peydahlanan main bilmem ne botu, botlar işte. Parayı veren bu botları satın alıyor ve bu botlar size yem olarak sizin büyümenizi sağlıyor. Bu botlar az da değil iki dakikada bot satın alan birisi hiç uğraşmadan listede 3. sıraya hatta birinci sıraya geliyor. Bu da tabi oyunun tarafsızlığına gölge düşürüyor.

Oyunda siz yarım saat oynayarak ancak listede 10. sıraya gelirsiniz bu da iyi oynadığınız halde bot sahibi 1 dakikada hiç bir emek harcamadan birinci sıraya gelir. Netice olarak bu adaletsizlik agar.io oyunu bir çok kişinin bırakmasına neden oldu.

Botları engellememe, oyun tarafsızlığını sağlayamayan ya da sağlamak istemeyen Miniclip oyunu sonunu kendi hazırladı! Düzelir mi 4 aydır düzeltemeyen bir oyunu düzelteceklerini hiç sanmıyoruz. Oyun belirli kişiler tarafından oynanan bir oyun olduğu oyunu oynayanlar tarafından bilinir. Artık düzelseler de oyuncular bu adaletsizlikten yıldıklarından oynayacakları da düşünmüyoruz.

Oyun Kategorisi: İncelemeler Etiket(ler):

Yorum Yazın

Üyeliksiz direk yorum yazabilir, oyun konusu hakkında moderatörlere soru sorabilirsiniz. Site moderatörleri sorunuzu gün içinde cevaplayacaktır.

7 Yorum

 1. Yasin Nazif 13 Aralık 2021 Yanıtla

  Oyun acayip kasıyor yem topluyorsun adama atlıyorsun tam o sıra kasıyor yedim mi yediler mi kasmadan göremiyorsunuz. Ne olacak o kadar bot girerse tabi kasar. İyice oynamaz hale geldi. Oyunda eskilerden eser kalmadı. Agar.io yönetimi de buna müsaade ettiği belli! Bir ay kalmaz oyuna giren olmaz.

 2. Levent Çolak 9 Aralık 2020 Yanıtla

  Türkiye (Turkey) sunucunda her yerde var. Sadece iki sunucu var Türkiye’de ikisinde de kesinlikle bot var. Diğerlerinde var ama Türkiye sunucunda ki kadar değil.

  Mesela Oceania sunucunda hiç yoktur. Botsuz Oceania sunucusunda oynayabilirsiniz.

 3. Sinan Ötüken 13 Ekim 2020 Yanıtla

  Oyunda agar botlar hariç oynayan kalmadı iyi de oldu. Ne kadar çok bot varsa oyunu oynayınca kasıyor sağa atlıyorsun sola gidiyor kasmasından dolayı… Daha da oynanmaz agar.io tarih olacak.

 4. Onur İlkay 12 Eylül 2020 Yanıtla

  İyice cılkını çıkardılar listede 130. kişiyim sunucuda 15 kişi yok. Nerde bu kanal oyuncular tabi ki bot kalanlar.

  Botların çokluğundan dolayı oyun oynayamaz hale geldi. Koca, koca botlar bor satın alanın içine doluyor. Oyuncu ne yem toplasın saf mı parası var bot doluyor tabi içine sorsan pro oyuncudur.

 5. Murat Pektaş 3 Eylül 2020 Yanıtla

  Oyunu az oynayan olunca muhtemelen agar.io yapımcıları bot satarak gelir elde etmeyi düşünüyor. Neden mi böyle bir düşünce içerisindeyim 8 aydır botlar hep ayın ve agar.io yapımcıları hiç müdahale etmiyor ki 8 aydır botlar var.

  Resimde bakar mısınız her yer bot! Oyunda eşitlik yok ve buna yapımcılar müsaade ediyor böyle devam ederlerse oynamayın! Oynanacak durum da yoktur zaten büyümeden bot alanlar hemen büyüyor ve sizi yiyor.

 6. Ramazan 11 Ağustos 2020 Yanıtla

  Haklısınız şimdi de morebots-ovh çıktı artık oyunun iyice de çılkını çıkardılar.

  • Moderatör Yazar 11 Ağustos 2020 Yanıtla

   Selam Ramazan Bey, oyunda tarafsızlık olmadığı için konu olarak ele aldık, hak verdiğiniz için teşekkürler.