Agar.io Nedir Bu www-agarbot-ohv Rezilliği!

Yorum Yazın (2 Yorum)

Agar.io oyununu site takipçilerimiz bileceklerdir. Oyunda etrafta bulunan yemleri yiyerek ya da hücreye parçalanarak birleşmesini bekleyerek büyüme amaçlıdır. Yaklaşık 4 yıldır sevilerek oynanan bir oyundu.

Oyundu diyoruz evet çünkü bizim için öyle. Nedeni ise başlıkta ta belirdiğimiz www-agarbot-ohv rezilliği 3 – 4 aydır devam ediyor oyunun zevki falanda kalmadı. Bilmeyenler için www-agarbot-ohv bir site sitede ücret ödeyerek mass yani toplanan yem satın alıyorsunuz. Oyunda yüzlerce bot doğuyor ve size kendini yedirterek sizin büyümeniz amaçlanıyor.

Siz oyunda yem toplayayım ortak olalım büyümeliyim demeniz en az yarım saat sürerken oynamayı bilmeyen noob bir kullanıcı en fazla bir dakika içerisinde ilk 5’e giriyor ve size denk geldiyse haksız yere büyüğüdüğü için sizi kolaylıkla yiyerek mağlup edebiliyor.

Oyun içerisinde satın alma olması, 2x ya da 3x büyüme verilmesi bunlar normal ama bu www-agarbot-ohv tamamen hile ve bu hileye de bir türlü el atılmıyor. Agar.io sürekli olarak hilelere müdahale edildiği tarafımızdan gözlemlendi ama nedense bu www-agarbot-ohv 3 aydır hiç bir sorun olmadan devam ediyor. Diğer hileleri en fazla 1 haftada çözerken bu hileyi 3 – 4 aya yakın bir sürede çözülmez ise akla demek ki kendi siteleri müsaade ediyorlar gelmiyor değil!

Örnek Bir www-agarbot-ohv 1 Dakikadan Az Bir Sürede Bu Boyuta Ulaştı!

Oyun zevkli ve güzel bir oyunda ne zaman www-agarbot-ohv geldi oyunun tamamen paralı kullanıcılara yönelik olması çıldırma safhasına kadar getirdi milleti. Agar.io oyuncuları da tavsiyemiz bu tür hileler olduğu müddetçe ne kadar profesyonel oyuncu olursanız olun bir noob gelerek sizi yenecektir. Sizde çabalayın durun, parasını veren kazansın.

Konu Kategorisi: İncelemeler Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Konu Hakkında 2 Yorum

 1. serkan Yanıtla

  evet abi ya arkadan bak beni kovalayıp duruyor

  gerçi dikene gitti patladı yedim başkası da beni yedi kırmızı benim olan benim

  • Moderatör GörevliYanıtla

   Selam Serkan Bey, ne yazık ki bu sorun var önemlisi de oyunun keyfi hiç kalmadı gibi haksızmıyız. regabet kalmayınca oyunda hile karışında keyfi kaçıyor.

   O botların bir tek o artısı var sizi takip ediyor yemek için dikenden büyükse bot sizde dikene patlamayacak kadar büyüklükteyseniz diken etrafından 2 3 tur atını patlıyor.