Agar.io Nedir Bu www-agarbot-ovh Rezilliği!

Agar.io oyununu site takipçilerimiz bileceklerdir. Oyunda etrafta bulunan yemleri yiyerek ya da hücreye parçalanarak birleşmesini bekleyerek büyüme amaçlıdır. Yaklaşık 4 yıldır sevilerek oynanan bir oyundur.

Oyundu diyoruz evet çünkü bizim için öyle. Nedeni ise başlıkta ta belirdiğimiz www-agarbot-ovh rezilliği 3 – 4 aydır devam ediyor oyunun zevki falanda kalmadı. Bilmeyenler için www-agarbot-ovh bir site sitede ücret ödeyerek mass yani toplanan yem satın alıyorsunuz. Oyunda yüzlerce bot doğuyor ve size kendini yedirterek sizin büyümeniz amaçlanıyor.

Siz oyunda yem toplayayım ortak olalım büyümeliyim demeniz en az yarım saat sürerken oynamayı bilmeyen noob bir kullanıcı en fazla bir dakika içerisinde ilk 5’e giriyor ve size denk geldiyse haksız yere büyüğüdüğü için sizi kolaylıkla yiyerek mağlup edebiliyor.

Oyun içerisinde satın alma olması, 2x ya da 3x büyüme verilmesi bunlar normal ama bu www-agarbot-ovh tamamen hile ve bu hileye de bir türlü el atılmıyor. Agar.io sürekli olarak hilelere müdahale edildiği tarafımızdan gözlemlendi ama nedense bu www-agarbot-ovh 3 aydır hiç bir sorun olmadan devam ediyor. Diğer hileleri en fazla 1 haftada çözerken bu hileyi 3 – 4 aya yakın bir sürede çözülmez ise akla demek ki kendi siteleri müsaade ediyorlar gelmiyor değil!

Örnek Bir www-agarbot-ovh 1 Dakikadan Az Bir Sürede Bu Boyuta Ulaştı!

Oyun zevkli ve güzel bir oyunda ne zaman www-agarbot-ovh geldi oyunun tamamen paralı kullanıcılara yönelik olması çıldırma safhasına kadar getirdi milleti. Agar.io oyuncuları da tavsiyemiz bu tür hileler olduğu müddetçe ne kadar profesyonel oyuncu olursanız olun bir noob gelerek sizi yenecektir. Sizde çabalayın durun, parasını veren kazansın.

Etiket(ler):