Agar.io Ninjas x Robots Skinleri Geldi

Agar.io oyununa yeni skinler olan Ninjas x Robots skinleri geldi arkadaşlar.

Yaklaşık üç gün sürerecek olan skinler ise şunlar; Zap, Silent Fox, İnsection skinleri. Özellikle Zap favorim hem uygun hemde diğer skinlere göre daha görsel olarak bence daha iyi diğer oyuncularda da Silent Fox baya görüyorum demek ki bir çok kişi de bu skini beğenmiş tabi bu tamamen sizin görsel zevkinize kalmış ben sade ağırlıklı sevdiğim için Zap skinini tercih ettim.

Skinler 8 Ağustos 2017 tarihinde 11 Ağustos 2017 tarihine kadar geçerli olacak. Bu tarihler arasında agar.io oyununa sosyal ağlardan giriş yapmanız ve kazanmış olduğunuz puanlar ile almanız mümkün. Bu tarihi geçirirseniz skinler pasifleşiyor ve bir daha da alamıyorsunuz aldığınız skinler ise artık sizin oluyor ve istediğiniz zaman oyun içerisinde sizde kullanabiliyorsunuz.

Coins biriktiremeyenler ya da coins eksiği olanlar üzülmelerine gereke yok skin seçimi yaptığınızda size yeterli olmadığını gösteren ekran gelecektir bu ekranda kredi kartı ya da havale coins satın alabiliyor ve istediğiniz skini seçebiliyorsunuz.

Bu konumuz sonunda diğer yazılarda da bahsettiğim gibi coinslerini (para) sürekli biriktirin arkadaşlar agar.io adminleri 3 hafta geçmeden yeni, yeni hoş skinler çıkarıyorlar. Eğer elinizde birikmiş coins olursa ilerleyen günler para harcamadan skini alabilir ve sürekli kullanabilirsiniz. Burada ki hiç bir skin sizin hoşunuza gitmediyse diğer skinleri beklemenizi de tavsiye ederim.

Oyun Kategorisi: İncelemeler Etiket(ler): ,

Yorum Yazın

Üyeliksiz direk yorum yazabilir, oyun konusu hakkında moderatörlere soru sorabilirsiniz. Site moderatörleri sorunuzu gün içinde cevaplayacaktır.