Agar.io Oyun Skorboard (Liste) Yenilendi

Yorum Yazın

Agar.io oyununda oyun skorboard yani oyun listesi yenilendi. Bu yeni özellikte neler var ne gibi değişiklik oldu onun konusunu ele almak istiyoruz.

Oyun yaklaşık 3 yıldır severek oynanan bir oyun. Solo yani tek, ortak, ya da bir kaç grup ile oynayacağınız zevkli bir oyun agar.io. Oyunu sürekli oynayanlar bilecektir. Agar.io oyununu oynarken oyun skorboard yani listesinde sadece ilk 10 sıralamasını oyun ekranın sağ üst tarafından gösteriyordu.

Yeni gelen güncelleme ile artık oyuna başlar başlamaz listede kaçıncı olduğunuzu görebiliyorsunuz. Bu yeni eklenen özellik sayesinde ilk 10 listeye giremezseniz de adınızı görebiliyorsunuz.

Yalnız burada sadece siz adınızı görebilirsiniz. Diğer kullanıcılar siz ilk 10 listesine girmediğiniz müddetçe göremez. Bu özellik bence güzel bir özellik olmuş.

Nedeni ise oyun oynarken özellikle listeye girmek isteyen oyuncular ilk 10’a ne zaman gireceklerini bilmiyordu. Bu özellik sayesinde siz oyunun oynadıkça mass topladıkça puanınız artıyor ve ilk 10 listesine ne zaman girebileceğinizi kestirebiliyorsunuz.

En başta oyununda sıralamanızı sitenin sağ tarafından görürsünüz başlarda sıralama yüksek derecede değişecek ilk 10’a yaklaştıkça bu değişimler daha yavaş olacaktır. Bunun nedeni ise başlarda siz çok ufak olduğunuzdan topladığınız mass sayısı sizin boyut sayınıza kısa sürede ulaşır ve siz hızla yükselirsiniz. Ortalama 1000 mass yaptığınız ise bu yükselme yavaşlayacaktır.

Evet, arkadaşlar değişen skorboard ile artık ilk 10 ne zaman gireceğinizi kestirmeniz çok kolay sadece listeyi takip ederek dikkatli oynamak kalıyor size. Yenilirseniz listeye tekrar en alttan başlarsınız.

Konu Kategorisi: İncelemeler Etiket(ler): ,

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.