Agar.io Oyunu Yeni Skinler (Space Pirates MK II)

Yorum Yazın (5 Yorum)

Agar.io oyununa bu hafta Space Pirates MK II üç adet yeni skin geldi arkadaşlar. Yeni skin bekleyenler için gayet hoş skinler.

Bu sefer ki skinlerin fiyatları da diğerlerine göre düşük en yüksek skinin değeri 2900 conis. Daha önceki yazımızda nasıl coins kazanacağınızı detaylı bir şekilde okuduysanız 1 haftada en yüksek skini bile bizim dediğimiz tatikle alabilirsiniz.

İlk skinimiz Starfighter bu ışın yıldız savaşçıları skini sadece 690 coins eğer kasanızda 690 coins biriktirdiyseniz coins üzerine tıklayarak yeni skini alabilirsiniz.

Diğer skin Power Badger Işınlı Köstebek bu skinde 1990 coins özellikle bu skin baya bir tutmuş gibi gözüküyor oyunda incelediğimizde birçok oyunca şu anda Power Badger skini alarak oynuyor sizin içinde ideal olabilir coins değeride düşük oyununuza değişik bir renk katacağını düşünüyoruz.

Space Pirates MK II Skinleri

Son skin ise Alien Tree Yabancı Ağaç bu da hoş bir skin özellikle bayan oyuncuarın hoşuna gideceğini düşündüğümüz skinler arasında coins değeri ise 2900 coins.

Paranız yetiyorsa istediğiniz skini alabilir isterseniz tümünü alabilirsiniz. Eğer paranız yetmiyorsa ücret karşılığında satın alabiliyorsunuz. Coins yeterli değilse almak istediğiniz skin üzerinde tıklayarak açılan sayfada ödeme yaparak istediğiniz skini alabilir ve kullanabilirsiniz.

Burada almış olduğunuz tüm skinleri sürekli olarak oyunda kullanabilirsiniz. Agar.io skin arşivini genişletmek için de gayet güzel skinler sunulmuş oyunda. Skinin geçerlilik süresi de 3 gün yani 5 Mayıs 2017’den 8 Mayıs 2017 kadar bu skinleri alabiliyorsunuz. Eğer bu yazıyı okurken skinlerin tarihlerini geçerdiyseniz hiç üzülmeyen agar.io’da her hafta yeni skin sunmakta.

Konu Kategorisi: İncelemeler Etiket(ler): ,

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Konu Hakkında 5 Yorum

  1. Kertenkele Yanıtla

    Admin bu tür ücretsiz skinleri hep yayınlarmısın? siteyi takipteyim hatta arkadaşlarda söyleyecek onlarda takip etsinler

    • Moderatör GörevliYanıtla

      Sevgili Kertenkele, elimizden geldiğince yayınlamaya çalışıyoruz. Agar.io skinleri her hafta yenileri geliyor eğer oyunu sürekli olarak oynuyorsanız dikkat etmişinizdir. Biz özellikle Free yani ücretsiz skinleri yayınlamaya önem veriyoruz.

      Siteyi takip ederek arkadaşlarınızı önerdiğiniz için çok teşekkür ederiz. Biz siz değerli ziyaretçilerimizi aile olarak görüyoruz sevgilerle hoşça kalın.

  2. Metin Yanıtla

    Severek oynuyorum agar.io halen oynamayan varsa oynayın arkadaşlar yanlız bağımlıklık yapıyor. Zaman hızlı geçiyor ama bir de sinir yapmayın.

    • Moderatör Yanıtla

      Bugün yeni skinler geldi palyaço skinleri, bence skin yenileme hızları baya iyi herdeyse hr hafta yeni bir skin yayınlıyorlar. Yaklaşık bende level skinleri hariç 100 üzeri skin oldu.