Agar.io Oyununa Bedava (Free) Skin Geldi Hemen Kapın!

Yorum Yazın (4 Yorum)

Merhaba arkadaşlar bu hafta agar.io oyununa tamamen ücretsiz skin geldi hemen alın kaçırmayın! Skin adı “Birthday Blob” skin tamamen ücretsiz olarak agar.io üyelik bilgileriniz ile girerek skin alanına dokunarak çıkan listede üst sağ köşede “Free” yazan yerden alabiliyorsunuz.

Skini ne yazık ki üye girişi yapmadan alamıyorsunuz. Eğer üye değilseniz yapmanız gereken ise basit Google Plus hesabınız veya Facebook hesabınız ile giriş yapmak skini almak için yeterli olacaktır.

İlk oyuncu iseniz önceden agar.io kayıt olmadıysanız yine skini alma hakkınız var. Muhtemelen agar.io yapımcılarının amacı yeni kullanıcıları alıştırmak onlara ücretsiz ski ile oyuna bağlamak diye düşünüyorum.

İlk başlayanlara da bir kaç ön bilgi olması için agar.io oyununda her topladığınız puan karşılığında skin alırsınız. Bu sinek skininden başlayarak en son Kraken skinine kadar gider. En son seviye kraken skinidir. Site içerisinde önceden agar.io seviyeleri ve level puanları hakkında detaylı bilgi vermiştir. Agar.io seviyeler için site de “Agario Seviyeleri (Leveller) ve Toplam Gereken Puanlar” sayfasına giderek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Eğer yeni oyuncu iseniz sinek skini ile başlayarak acemi olduğunuzdan çekiniyorsanız bu skin işinizi görebilirsiniz. Ücretsiz olarak oyunda alırsınız bu şekilde yeni skin aldığınızı sanarak diğer oyuncular sizin yeni yani acemi oyuncu olduğunuzu anlayamayacaklardır. Agar.io oyununda level ve toplamış olduğunuz önceki toplam massları (puanları) sadece siz görürsünüz başkası göremez.

Konu Kategorisi: İncelemeler Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Konu Hakkında 4 Yorum

  • Moderatör GörevliYanıtla

   İşte Alper Bey, buradan ne çıkardık. Demek ki konumuzoyun.com’u sürekli olarak takip etmek gerekliymiş haksız mıyım? Artık takip ederseniz diye düşünüyoruz. Başlıkta ne yazmıştık siteyi zamanında sıklıkla, takip etseydiniz hemen skini kapardınız! Neyse bundan sonraki skinleri de yayınlayacağız siz takip edin de bari onları kapın.

 1. muharrem onocak Yanıtla

  Ücretsiz olunca balıklama daldım Moderatör teşekkürler. Bayadır oyuna giremiyorum sayende bedava skini arşive aldık.

  • Moderatör GörevliYanıtla

   Muharem Bey, siteyi takip ederek bu tür skinlerden haberdar olabilirsiniz. Bu şekilde agar.io için skin arşivinizi daha da genişletebilirsiniz.