Agar.io Oyununa Facebook ile Bağlanma

Yorum Yazın

Merhaba arkadaşlar bir çok kişiden Facebook üzerinden agar.io oyununa nasıl bağlanılacağının bilgisi istendi bu sebeple sizlere agar.io oyununa nasıl Facebook hesabınız ile bağlanacaksınız bunun bilgisini vereceğiz.

İlk olarak bir Facebook hesabınız olması gerekli agar.io oyununa Facebook üzerinden bağlanacağınız için hesabınız yoksa Facebook üzerinden yeni hesap açmanız gerekir.

Hesabınızı açtıysanız ya da hali hazırda bir hesabınız var ise konumuza geçelim. Agar.io sitesine giriş yapınız. Sayfada “Login an play” butonunu göreceksiniz bu alana tıklayınız.

Burada mavi renkli Facebook butonunu “Sing in with Facebook” butonuna tıklayınız. İşte burası sizin Facebook kullanıcı ve şifreniz ile bağlanacağınız alanında kullanıcı adı ve şifrenizi doğru bir şekilde Facebook üzerinden girdiğinizde başarılı bir işlem yapmış olacaksınız.

Facebook üzerinden agar.io oyununa bağlandığınızda oyun sırasın kazandığınız puanları ilerde kullanabilir, agar.io oyun seviyelerine geçebilir. Oyun seviye ve puanları hakkında buradan bilgi verdim okuyabilirsiniz. ” Agario Seviyeleri (Leveller) ve Toplam Gereken Puanlar

Oyun içerisinde coins yani para kazanabilir en önemli özelliği ise skin seçimi yapabilir yeni skin alabilir ya da önceden almış olduğunu skinleri kullanabilirsiniz.

Sosyal ağ giriş olan Facebook girişi yaptığınızda tüm bu işlemleri yapabiliyorsunuz. Eğer agar.io oyununu sürekli olarak oynuyorsanız size tavsiyemde zaten sosyal ağ üzerinden oyuna girin puanlarınız, coinsleriniz ve diğer emekleriniz hep kayıt altına alınsın siz de ilerde kullanın, seviye geçin oyunu daha zevkli hale getirin.

Konu Kategorisi: İncelemeler Etiket(ler): ,

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.