Agar.io Oyununa Minimap Eklendi (Ortaklar Oynayalar Müjde)

Yorum Yazın

Agar.io oyun için hiç bit eklenti kullanmadan agar.io kendisi nihayet 3 yıldan sonra oyunda ortak oyanlarını düşünererek bir harita yani minimap özelliği eklendi.

Oyunu oynayanlar özellikle ortak oynayanlar bilirler. Oyunda yenildiğinizde ortağınızı bulmak gerçekten bir zulüm değil mi? Siz oyunda çaba sarf ederek büyüyor ve herhangi bir nedenden dolayı yeniliyorsanız oyun da başladığınızda size rastgele bir yere atar.

Siz gidene kadar ortak olduğunuz kişi sizin uğraşarak topladığınız massları başkasına dağıtmazsa ki genelde dağıtırlar siz orağınızı bulana kadar siz o küçük halde buluyor. Bunu eklenti ile yapılsa da oyunda yavaşlık ya da tamamen donma sorunu yaşıyorsunuz. Daha önceki yazımızda bizi takip edenler bilecektir Agario Gelişmiş Özellikler Eklentisi konumuzda harita eklentisini vermiştik. Konuyu okumadıysanız, Agario Gelişmiş Özellikler Eklentisi sayfasına giderek okuyabilirsiniz.

Ortağınız bularak zaman harcamaktansa eklenti ile oynamak mantıklıydı. Evet, artık minimap özelliği ile bu sorunu 3 yıldan sonra agar.io yapımcıları (Miniclip) düşünmüş ve bir harita eklemiş. Resimde sağ tarafta gri renk olan minimap özelliğinden bahsediyoruz.

Minimap ile oyun içerisinde bulunduğunuz konumu görerek arkadaşınıza nerede olduğunuzu rahatlıkla anlatabilirsiniz. Peki, hocam benim ortakla iletişim yok ki kime bulup kime sorayım derseniz. Oyunu oynarken özellikle küçülerek tehlikeye girdiğinizde yenilme ihtimaliz olduğunda yenilmeden veya yenilme esnasında harita nerede olduğunuzu görür ve o noktaya koşarsınız. Ortak oynamıyor iseniz bu pencereyi üzerinden kapatabilirsiniz.

Konu Kategorisi: İncelemeler Etiket(ler): ,

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.