Agar.io Oyununa Ücretsiz (Free) Skin Geldi Hemen Alın

Evet, arkadaşlar agar.io oyununa ilk kez ücretsiz skin geldi. Bu skinleri aldığınızda ne coins paranız düşüyor ne de satın almanızı istiyor.

Başta da söylediğimiz gibi bu ilk kez yapılmış bir olay önceden agar.io oyununda hiç ücretsiz veya coins düşmeden skin alamıyordunuz. Gerçi bu aralar skinin coins değerlerini düşürdüler yeni leveli skin de eklediler muhtemelen oyuncuların öncekine göre baya düşüş yaşamasından dolayı oyuncuları yeni skinler vererek tutmaya çalışıyorlar. Özelliklede yeni gelen level skinleri saatli açılan iksirler ile çıkması da bunun göstergesi gibi.

Skinleri almanız için yapmanız gereken ise çok basit. 3 Şubat 2018 tarihine kadar agar.io hesabınıza giriş yaparak skinler menüsünü seçiniz ve Claim olarak açılan yerde iki adet skini göreceksiniz. Bu skinlerin ikisini de açabiliyor yani alabiliyorsunuz. Her ikisini de gün sınırız dolmadan aynı anda almanızı tavsiye ederim.

Agar.io Ücretsiz Skin Oyundan Görünüm

Unutmayın skinlerin geçerlilik tarihi var eğer 3 Şubat 2018 tarihini geçerseniz bu skinler kapanacak ve bir daha alamayacaksınız. İlerleyen günlerde agar.io oyunda yeni skin verir mi vermez mi orası da kesin değil.

Hazır ücretsiz bir skin varken neden almayasınız ki skinlerin her ikisi de hoş biraz önce ben her iki skinide agar.io oyunu skin arşivime ekledim. Özellikle oyunda görünüm olarak verdiğim skin baya hoşuma gitti. Sürekli şu anda onla oynuyorum kraken skininden daha iyi gibi gözüküyor. Zaten kraken skini beni oldum olası itmiştir çok az oynadığım bir skin ilerleyen günlerde yine oyunda ücretsiz skin gelirse bildirim siteyi takip ederek yeni gelen ücretsiz skinler hakkında bunun gibi bilgi alabileceksiniz.