Agar.io Oyununda Ortaklık Olayının Abartılması [Eleştiri]

Yorum Yazın (1 Katılım)

Agar.io oyununda ortaklık olayınının fazla derecede abartılması ile ilgili bir eşleştiri yazısı okuyacaksınız. Önceden agar.io Türk sunucularında oyun oynarken bir kaç ortak ile oynanan oyun ne yazık ki yakın zamanda 3-5 hatta 7 ortakla ile oynanmakta.

Buda yeni oyuncuları iyi dahi oynasalar 7 kişiye tek kişi oynamayacağından dolayı kısa sürede yenilmesine sebebiyet vermektedir.

Agar.io Ortalık Abartılması Örneği Tam 9 Kişi

Agar.io oyunu genelikle 2 ya da 3 kişi tarafından oynanan oynadığınızda zevk veren bir oyundur. Bu durum son zamanlarda iyice abartıldı bir oyunda ortak 5 ve üzeri oyuncuyu görebiliyorsunuz. Bu ortak oyuncular oyunu hiç bilmeseler dahi topladıkları yemle ve ortağının onu yememesi ile fazla miktarda mass toplayabilmektedir. Bu kişi sayısıda 5 ve üzeri olup aynı kişiye verdiklerinde tek ya da iki kişilik oyunadığınız da oyunda yenilme ihtimaliniz çok yüksektir.

Bazı oyunları izlerseniz bunu göreceksiniz burada bu şekilde oynayanlar oyundan nasıl zevk alıyorlar o da ayrı bir konu. Gez gez dur massları ver. Agar.io oyunun böyle bir oyun değil. Oyunun doğasına da tabi bu ters.

Bu durumun yaklaşık 1 sene önce farkına varan agar.io yöneticileri hızlı bölünme ve çok w atmatan oyuncuların masslarını hızlı bir şekilde erimesini ayarlamamasına rağmen halen devam etmektedir.

Bu tarz oyun oynayanlar için nacizane tavsiyemiz oyunu iki veya 3 kişi oynamayarak oyundan zek alır ve oyun taktiklerinizi geliştirebilirsiniz. Diğer şekilde düz bir oyun oynayarak, sıranın ne zaman size geleceğini bilmeden dolanır durursunuz.

Bir sonraki yazımız “Agar.io Avrupa Sunucusunda Clansız Oynama” yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum Yapılmış.