Agar.io Oyununda Yeni Skinler “Anime”

Agar.io oyunun yeni skinler geldi.Bu skinler ise anime skinleri. Skinlerin başlangıç tarihi 26 Mayıs 2017 yani bugün bitiş tarihi ise 29 Mayıs 2017 yani tam 3 gün boyunca sunulacak ve alabileceksiniz.

Anime skinlerinde ki karakterler resimde de göreceğiniz üzere 3 adet birincisi Wacky Hero, Fallen ve Power Girl. En düşü coins ile Wacky Hero alabiliyorsunuz 690 Coins, diğer skin olan Fallen 1990 coins, Power Girl ise 2900 coins.

Agar.io Anime Nation Skins

Burada benim hoşuma giden skin Wacky Hero coinste düşük 690. ikinci skin pek iyi değil yani Fallen hem ücreti yüksek hem de ne olduğu belli değil yani o kadar coinsi bu skine vermek mantıklı değil. En son skin de bayanlara göre hoş bir skin bence kızların Power Girl skinini seçeceğini düşünüyorum.

Burada bulunan skinlerden istediğiniz seçebiliyorsunuz. İsterseniz skinler bitmeden puanınız var ise hepsini de alabilirsiniz yalnız tavsiye etmem nedeni ise ilerde daha iyi skin gelme ihtimali çok yüksek bu skinlere coinslerinizi harcarsanız diğer gelecek skinlere kalmayabilir.

Oyunda yeterli parası olmayan skin üzerine tıklayarak coins satın alarak istediği skini ücretli olarak da oyun içerisinde alabilir. Başta da söylediğimiz üzere bu skinler pek de hoş değil tavsiyem diğer skinleri beklemek ve coinsleri bunlara harcamamak ya da ücrete değecek kadar hoş skinler değil tabi ki bu tamamen sizin zevkinize kalmış benim hoşuma gitmeyen sizin hoşunuza gidebilir bu tamamen zevk meselesi benim ki sadece bir tavsiye.