Agar.io Party İle Oynama ve Party Moduna Girme

Agar.io oyunun ortalıklı oynanan bir oyun olduğu gibi aynı zamanda party ile de oynayacağınız bir oyundur.

Ortak oynama ve party ile oynama arasında ki fark nedir bilmeyen arkadaşlarım için açıklamak istiyorum. Ortak oyunda normal oyunda kendinize bir ortak bularak istediğiniz şekilde ortağınız ile oynaya biliyorsunuz.

Party ise yine arkadaşınız ile sürekli bölünerek bölünme hareketini fazla şekilde yaparak oynuyorsunuz. Yani arada ki fark anlayacağınız üzere ortaklıklı oynamada bölünme istenildiğini zaman yapılırken Party modunda ise süreklidir.

Party modu genelde daha profesyonel oyuncuların oynadığı moddur normal agar.io oyuncusu eğer party modunu bilmiyorsanız oynaması biraz zor olacaktır.

Şimdi de Party moduna nasıl gireceğiniz bilgisini vereyim arkadaşlar. Önceden menüden party moduna giriyorduk. Bu şekilde baya zor oluyor işlemler uzuyordu.

Muhtemelen bunu gören agar.io yapımcıları artık Party modunu ana sayfaya aldı. Sayfanın yayında sağ tarafta Party Mode olan alanda “Create” denemeniz Party moduna girmeniz için yeterli. Girdikten sonra size özel party modu url’sini verecektir. Bu şekilde siz de bu URL adresinizi oynayacağınız arkadaşınıza vererek aynı anda ikinizde ya da diğer kişilerde oynayabilirsiniz.

Başta da söylediğim gibi Party moduna girdiğiniz iyi bir oyuncu olmanız gerekli. O modda oynayan oyuncular diğer oyunculara göre daha iyidir. Siz bölünmeyi zamanında arkadaşınızı yemlemeyi ve bölünen parçaları zamanında karşı tarafa yermeyi bilmiyorsanız bu modda hayatta kalmanız biraz zor. Ben denemek istiyorum diyen olursa tavsiye ederim.

Party modu agar.io oyununda pratik yapmada iyi bir avantajdır. Oyunda yenilseniz de yenile, yenile yenmeyi öğrenirsiniz.

Oyun Kategorisi: İncelemeler Etiket(ler):

Yorum Yazın

Üyeliksiz direk yorum yazabilir, oyun konusu hakkında moderatörlere soru sorabilirsiniz. Site moderatörleri sorunuzu gün içinde cevaplayacaktır.