Agar.io Pop (Popsplit) Nasıl Yapılır?

Yorum Yazın (3 Yorum)

Agar.io oyunu oynuyor ve Popsplit yapmak istiyorsanız bu yazımı okuyarak Popsplit nasıl yapılır öğrenebilirsiniz. Burada size Popsplit nasıl yapacağınız hem yazılı hem de bir kaç video öğrenekleri ile anlatarak başarılı bir şekilde Popsplit nasıl yaparsınız bilgi sahibi olacaktır.

Popsplit nedir bilmeyenler için Popsplit rakip oyuncunun dikene yakınlaştığında hücresine sizden attığınız hücre ile büyüterek diken yani virüste paylatıp hepsini birden alma işlemin agar.io oyunda Popsplit denmektedir. Muhtemelen görmüşünüz ama adını bilmiyor olabilirsiz kısaca dikenle patlatarak rakibi yutmadır Popsplit.

Popsplit yapabilmeniz için yapmanız gerekenler ise basit rakibiniz dikene çok yaklaştıkça space tuşuna iki kere hızlı bir şekilde bölünmez gerekmektedir. Bölünme 4 parça halinde yapmanlısınız özellikle Popsplit yapacaklar burada 2 parça olarak bölünerek yapmaya çalışmaktadır iki bölündüğünüzde rakibinizi alma ihtimali çok düşüktür, 4 parça ile rakibinize bölünmeniz gerekli. Diğer husus ise Rakibiniz dikene yaklaştı ve siz onun yaklaşık 3 katı iseniz Popsplit için tam fırsat klavyede space tuşuna hızlı iki kere tıkladığınızda 4 parçaya bölünecek ve Popsplit yapma işleminiz tamamlanacaktır.

Popsplit yapabilmeniz için mass puanınız önemli eğer rakibinizle aynı boyda iseniz Popsplit kesinlik denemeyiniz çünkü yerterince mass atamayacağız için Popsplit yapamaz ve sizde olan massı rakibinize kaptırarak komik hale düşebilirsiniz. Boyutunuz rakibinizin 3 katı kadar olması gerekmektedir. Bunu söz göz kararı ile bulabilirsiniz, mass puanınızı hesap etmenize gerek yoktur.

Konu Kategorisi: Diğer Konular Etiket(ler): ,

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Konu Hakkında 3 Yorum

 1. Fatih Önal Yanıtla

  Tamam, sizin dediğiniz şekilde yapıyorum. Arkadaşın dikenin yanında sabit bekliyor içerisine 1 tane hücre gidecek şekilde atıyorum o patlıyor ama yutmuyor. Diğer arkada ki hücrede içine giriyor ve hep ona geçiyor bir de o deniyor beni büyütüyor ve o yapıyor ama ben bir türlü yapamıyorum arkadaşa da mahcup oluyorum. Ben ondan iyi oynuyorum ama ben yapamıyorum!

  • Moderatör Yanıtla

   Burada dikkat etmeniz gereken şu siz diğer kişinin içerisine dörde bölünmüş bir hücreyi biraz daha büyüyerek patlaması için atıyorsunuz ve patlıyor.

   Arkadan gelen diğer üç hücreden önde olanı rakip patlarken ortada bulunan büyük hücreye kaptırıyorsunuz. Bu durumda yapmanız gereken ise şu ilk hücre rakibe girip patladıktan sonra diğer kalan 3 hücreyi geri çekerek kaptırmamak. Bu şekilde popsplit işlemini sorunsuz bir şekilde yapabileceksiniz. Siz 3 hücreyi de kaptırıyor ya da yeterli büyüklükte olmadığınız için yapamıyorsunuz.

   Videoda bulunan Popsplit işlemleri dikkatli izlerseniz bunu daha iyi anlayacaksınız. Popsplit yapmak için yeterli boyutu da göz kararı ile rakibiniz 3 de bir oranında olması yeterli mass saymanıza gerek yok zaten o durumda da massı hesap edemez rakip ordan uzaklaşır.

 2. Adem Orta Yanıtla

  Bunu arıyor ama bir türlü bölünerek yeme işlemini bulamıyordum. Teşekkürler şimdi nasıl bölünerek bu artistik hareketi yaptıklarını daha rahat anladım. Arkadaşım üzerinde denedim başarılı diğer gerçek oyuncularda da deneyeceğim. Umarım gerçek oyunda da başarılı olurum.