Agar.io Pop (Popsplit) Nasıl Yapılır?

Agar.io oyunu oynuyor ve Popsplit yapmak istiyorsanız bu yazımı okuyarak Popsplit nasıl yapılır öğrenebilirsiniz. Burada size Popsplit nasıl yapacağınız hem yazılı hem de bir kaç video öğrenekleri ile anlatarak başarılı bir şekilde Popsplit nasıl yaparsınız bilgi sahibi olacaktır.

Popsplit nedir bilmeyenler için Popsplit rakip oyuncunun dikene yakınlaştığında hücresine sizden attığınız hücre ile büyüterek diken yani virüste paylatıp hepsini birden alma işlemin agar.io oyunda Popsplit denmektedir. Muhtemelen görmüşünüz ama adını bilmiyor olabilirsiz kısaca dikenle patlatarak rakibi yutmadır Popsplit.

Popsplit yapabilmeniz için yapmanız gerekenler ise basit rakibiniz dikene çok yaklaştıkça space tuşuna iki kere hızlı bir şekilde bölünmez gerekmektedir. Bölünme 4 parça halinde yapmanlısınız özellikle Popsplit yapacaklar burada 2 parça olarak bölünerek yapmaya çalışmaktadır iki bölündüğünüzde rakibinizi alma ihtimali çok düşüktür, 4 parça ile rakibinize bölünmeniz gerekli. Diğer husus ise Rakibiniz dikene yaklaştı ve siz onun yaklaşık 3 katı iseniz Popsplit için tam fırsat klavyede space tuşuna hızlı iki kere tıkladığınızda 4 parçaya bölünecek ve Popsplit yapma işleminiz tamamlanacaktır.

Popsplit yapabilmeniz için mass puanınız önemli eğer rakibinizle aynı boyda iseniz Popsplit kesinlik denemeyiniz çünkü yerterince mass atamayacağız için Popsplit yapamaz ve sizde olan massı rakibinize kaptırarak komik hale düşebilirsiniz. Boyutunuz rakibinizin 3 katı kadar olması gerekmektedir. Bunu söz göz kararı ile bulabilirsiniz, mass puanınızı hesap etmenize gerek yoktur.