Agar.io Server Bulma Aynı Sunucuda Oynama Eklentisi İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 38 saniye

Yorum Yazın (1 Yorum)

Agar.io ortak oyuncuların en can sıkıcı durumudur ortak olan arkadaşınızı bulmak ve onun hangi server’da oynadığını bilmek.

Zaten ülkemizde agar.io oyununda iki adet server yani sunucu açılıyor. Muhtemel arkadaşınız bunlardan birisinde ama hangisinde olabilir bilemiyorsunuz.

İşte bu eklenti sayesinden Google Chrome internet tarayıcısıda kullanıyorsanız arkadaşınız ile aynı serverda buluşalabilirsiniz. Eklentiyi kurmak için yapmanız gerekenler ise şunlar;

Eklenti indirme adresi için üst indirme linkinden Google Chrome mazağazına gidiniz. Sayfada en üst tarafta yükle butunu göreceksiniz. Bu butona kullanarak eklentiyi yükleyiniz. Bu işlemlerden sonra agar.io sitesine gidiniz ve ana sayfa yeni açılmış bir server kutusu göreceksiniz.

Bu server kutusunda bulunan yere arkadaşınızın ip adresini eğer siz oyuna başlatıysanız diğer ortak arkadaşınıza ip adresini vererek oyuna başlıyorsunuz. Arkadaşınızda aynı şekilde bu eklentiyi indirerek tarayıcısında kurmalı ve server adresine verdiğiniz server ip adresini girmeli bu şekilde her ikinizde arkadaşınız ile aynı sunucuda oynadığınıza emin olabilirsiniz.

Eğer bir klanınız var ise girmiş olduğunuz ip adresini gruptan paylaşırsanız diğer tüm clan arkadaşlarınız ile aynı serverda oynayabilirsiniz. Server giriş sayısı sınırsız ne kadar arkadaşınız var ise hepsi aynı sunucuya girerek oyunu oynabilirler.

Sizin burada dikkat etmeniz gereken ise server kutusunda bulunan server ip adresini tamamanı doğru bir şekilde arkadaşlarınıza vermek olacaktır. Server kutusunun üzerine iki kere mouse ile tıklayının ip adresinin tümünü bu şekilde seçecektir ve üzerinde kopyala dediğinizde tam server ip adresini almış olursunuz.

Agar.io Server Bulma eklentisi yapımcı tarafından bilinmeyen sebeplerden dolayı kaldırılmıştır. Sitede yer alan diğer Agar.io eklentilerine bakabilirsiniz.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Konu Hakkında 1 Yorum

  1. salih Reply

    arkadaşımla aynı yerde oynamak istiyorum aynı yerde oynamak için aynı serverda mı olmaz mı gerekli server ne peki?