Agar.io Server Selector – Agario Sunucu Seçme Eklentisi İndir

Yorum Yazın

Agar.io Server Selector agar.io oyununda sizin kendi istediğiniz sunucuyu seçmenize yarayaran eklentidir. Agar.io oyununda sıklıkla bahsettiğim bir durum ortak oyuncuları sunucuları bulma zorluğu her ne kadar party ortamında link adresi agar.io oyununda verilse de normal sunucuda ortak arkadaşınızı bulmak agar.io oyununda samanlıkta iğne aramak kadar zor bir işlemdir desem yeridir.

Bu konu hakkında sizlere nasıl arkadaşınızı bularak aynı sunucuda oynayacağınıza yardımcı bir eklentiden yine bahsedeceğim. Eklentinin adı Server Selector bu eklenti sadece Chrome tarayıcısında çalışmaktadır. Eklentiyi alt tarafta bulunan siteden direk olarak Chrome tarayıcınıza yükleyiniz ve etkinleştiriniz.

Agar.io Server Selector – Agario Sunucu Seçme Eklentisi İndir

Eklentiyi aktifleştirdikten sonra agar.io oyununa gidiniz ekranda yeni görünüm yani Server Selector aktif halde göreceksiniz burada server alanında istediğiniz sunucuyu seçerek oynaya başlayabilirsiniz.

Arkadaşınız ile aynı sunucuyu seçmek ve arkadaşınız ile aynı sunucuda oynamak için yapmanız gereken burada bulunan sayfayı arkadaşınıza ulaştırınız. Beraber oynayacağınız arkadaşınız veya arkadaşlarınızda aynı eklentiyi Chrome tarayıcısına yükleyerek sizin seçmiş olduğunuz sunucu seçmelidir.

Bu şekilde aynı sunucuda bir çok arkadaşınız agar.io oyununda ortak olarak oynayabilirsiniz. Eklenti sadece sunucu seçme ve sunucu değiştirme eklentisidir. Oyun haricinden diğer tüm oyun agar.io oyunun aynısı farklı bir değişik yapılmamaktadır. Oyunu oynayacak tüm arkadaşlar özellikle clan ile toplu olarak agar.io oyunu oynayanlara Chrome tarayıcısı ile uyumlu olan Agar.io Server Selector eklentisini kullanmaları tavsiye ederim.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.