Agar.io Taktikleri 2. Bölüm

Bu yazımızda arkadaşlar size agar.io oyununda nasıl başarılı olursunuz yazımınız ikinci bölümünü sunacağız. Bu taktik bir çok kişi tarafından bilenen ama uygulanmayan ya da düşünülmeyen bir taktirdir.

İzleyerek oyunu öğrenme Agar.io oyununda isterseniz oyunu izleyebiliyorsunuz. Bunu yapabilmek için agar.io sitesine giderek kullanıcı girişi yapmadan da oyunu nickname yazdığınız alanın çark işaretine tıklayarak Spectate butona basarak yapabilirsiniz.

Yine çark alanını işaretlendiğiniz Spectate butonuna basmadan ülke seçimi yaparak istediğiniz ülkeyi seçebilir ve o ülkeden bulunan oyunu izleyebilirsiniz.

Part olarak izlemek isteyenler agar.io giriş sayfasında Party Mode altında bulunan Create ya da Join butonuna tıkladıktan sonra çark simgesine tıklayarak Spectate butonuna basarak Party modunda oyuncuları izleyebilirler. Pary modu oyuncuları diğer oyunculara göre daha tecrübeli oyuncular diyebilirim. Bu modda oyuncuları izlediğinizde ortak oyun nasıl oynanıyor daha detaylı olarak görebilirsiniz.

Oyun izlemenin önemi neler onu size vurgulamak istiyorum. Siz oyunu izlerken her zaman birinci olan kişi kimse onu izlerseniz bu hangi ülkede ve sunucuda olursa olsun aynı. Birinci olan kişinin hareketlerini bölünme kabiliyetinizi ve nelere dikkat ederek oynadığını gördüğünüzde sizde oyun sırasında birinci olan kişiden aldığınız taktik ile oyun kabiliyetinizi geliştirebilirsiniz.

Girmiş olduğunuz sunucu veya ülkede genellikle ortak olan kişileri görebilir ve ortakların nasıl oyun oynadığı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

İzleyerek oyun tatiklerinizi geliştirmenin size faydalı olduğunun kanısındayım. Oyunu izlerken de en az yarım saat izlemenizi tavsiye ederim. Oyunu izlediğiniz kişinin hangi yanlışlıklardan dolayı oyunu kaybettiğini de takip etmeyi unutmayınız.

Oyun Kategorisi: İncelemeler Etiket(ler): ,

Yorum Yazın

Üyeliksiz direk yorum yazabilir, oyun konusu hakkında moderatörlere soru sorabilirsiniz. Site moderatörleri sorunuzu gün içinde cevaplayacaktır.

1 Yorum

  1. Şadan Peker 10 Nisan 2017 Yanıtla

    Evet, katılıyorum yazınıza ben izleyerek öğrenmiştim bu oyunu izlediğiniz zaman size baya bir şey katıyor. Zaten agar yapımcıları da ondan izlemeyi açmışlar herhalde yeni bir oyuncu iseniz arkadaşlar agario da izleyerek benim gibi öğrenebilirsiniz. İlk başlarda izleyin öğrendikten sonra artık izlenmiyor.