Agar.io Yeni Mod Geldi! Battle Royale – Savaş Modu

Agar.io oyununa yeni bir mode geldi modun adı ise Battle Royale yani Türkçe Savaş modu nedir bu Battle Royale ve ne işe yarar konu olarak ele alacağım ve taktikleri sizlere buradan vereceğiz.

Battle Royale muhtemelen agar.io yapımcıları tarafından ortak oynanan oyundan sıkılanlar ve özellikle de oyuncuların azalması sebebi ile geldiğini düşünüyorum.

Oyunda amacınız belli bir oyuncu sayısına gelene kadar mod başlamıyor belli bir oyuncuya geldiğinde ise oyun başlıyor ve yaklaşık bir süre size veriliyor bu süre içerisinde yemleri toplamalı ve diğer oyuncuları yenmeniz gerekiyor.

Süre azaldıkça da daire içerisine oyuncuları alarak süre bitimine kadar daire gittikçe ufalıyor ve bu kırmızı daire içinde kalanlar bölünüyor yani patlıyor.

Burada ki amaç verilen süre zarfından olabildiğince fazla sayıda rakip ve yem yemek ve daralan daire içerisinde uzak durarak diğer oyuncuları diskalifiye etmek.

Bazı oyuncular ortak yine oynasa da bu onların oyunu bilmediğinin anlamına geliyor çünkü oyunun da siz bir savaş içindesiniz ve siz hariç tüm rakipleri yemek zorundasınız ortağınızda dâhil en son kişi kalana kadar oyun devam ediyor ve son daire içinde kalan birinci oluyor.

Battle Royale taktiklerine gelince oyunda başlarda ortalardan uzak bir yerde başlayın oralarda yem daha fazla oluyor. Diken üreten varsa diker üretene yarınızı verin bu şekilde daha fazla yem toplarsınız ve diken patlatarak büyümeye çalışın. Zaman azalınca da ortalara giderek rakipleri yok etmeye çalışın ortadan uzaklaşmayın. Rakipler muhtemelen patlayacak ve siz onların patlayan parçalarını alarak sıralamaya girebileceksiniz. Unutmayın bu mod bir savaş modu ve rakiplerinize şans vermeyin.