Agar.io Yeni Özellik Survive Sandık Hediye Sistemi

Evet, arkadaşlar agar.io oyununa yakın zamanda bir özellik eklendi. Bu özellik sitenin en altında size verilen görevi tamamladıkça açılıyor. Bu özellik hakkında şimdi size bilgi vermek istiyoruz.

Agar.io oyununa sosyal ağlardan giriş yapığınızda sitenin en alt tarafında sizlere özel ve değişen görevler verilmektedir. Bu görevler belirlenen süre “Survive” kadar oyunda kaldığınızda, puan kazanma, virüs yeme ve benzeri görevlerden görevi denildiği şekilde yaparsanız size oyun sonunda sadık açılarak hediyeler verilmektedir.

Sandık içerisinde skin çıkabileceği gibi para kazanma ve diğer hediye açarlarda çıkabilmektedir. Ağırlıklı olarak ise skin ve büyüme hediyeleri verilmektedir.

Sizin burada yapmanız gereken ise oyuna başladıktan sonra sitenin en alt tarafında size verilen görevi tamamlamak olacaktır. Diyelim size 20 dakika oyunda kalma yenilmeme görevi verildi. Siz 20 dakika boyunda alt tarafta bulunan süreyi de takip ettiğinizde ve 20 dakika bittiğinde yenildiğinizde sandık açılacaktır. Bu sandığı açtığınızda ise siz görevi tamamladığınızda size hangi hediye sunuldu ise onu alabiliyorsunuz.

Görevler her oyunda veriliyor arkadaşlar ayrıca bir işlem yapmanıza gerek yok sadece agar.io oyununa giriş yaparak alt tarafta bulunan görevi tamamlamanız yeterli.

Agar.io bu şekilde oyunculara daha fazla oyunda kalma ve başarı sağlamayana hediye vermeyi amaçlamış. Benim görüşüm ise bu gerçekten hoş bir özellik siz görevinizi aldığınızda daha motive oluyor ve oyunda daha da zevk alıyorsunuz. Fakat bir tavsiyem de var. Eğer görev aldıysanız ortak oynamayın solo yani tek oynarsanız görevinizi başarma ihtimaliniz yüksek olacaktır.