Agar.io Yeni Robot (Mechonos) Skinleri Geldi!

Yorum Yazın

Evet arkadaşlar agar.io oyununa yeniden yeni robot skinleri geldi. Bu hafta ki skinler gerçekten diğerlerine göre gayet güzel ve hoş skinler.

Skinlerin adını vermeden bu sefer ilk kez yüksek bir değere skin gördüğümde söylemek istiyorum. Normalde skinler en yüksek 2900 coins olarak sonlanıyordu bu sefer robot yani Mechonos skinlerde en yüksek coins olarak Psycho Driller olan skin tam 3320 coins değerinde bu da en yüksek skin diyebiliriz. Bu skine şimdilik tutar yüksek olduğundan denk gelmedin bu kadar yüksek skinide muhtemelen biriktirme ile değil de para ile alabilirsiniz.

Şimdi sırası ile skinlere ve ne kadar conis olduğunu söyleyeyim. İlk skin Sonic Boom tam 690 coins en az değere sahip olan skin şahsen benim en çok hoşuma giden skin de bu oldu hem de coinsi çok düşük hemen alarak agar.io skin arşivime Sonic Boom ekledim.

Diğer 2 sırada ki skin Cyber Scarab bu skinde 1990 conis, 3. skin Haste bu skinin değeri ise 2900 coins son olarak da en üste bahsetiğim bugüne kadar en yükse değere sahip yeni gelen skin olan Psycho Driller.

Burada yer alan skinleri biriktirmiş olduğunuz puanlarınız yani coinslerinizle istediğinizi alabilirsiniz. Eğer puanınız yetmezse agar.io giriş yaparak para vererek de satın alabilirsiniz 1. skin veya tümünü hangisini isterseniz satın alabilir ve oynayabilirsiz. Puan biriktirenlere tavsiyem bu hafta ki skinler hakikaten hoş kaçırmamaları tavsiye ederim.

Yukarıda ki skinler özellikle oyuna baya renk katıyor ve zevkli hale getiriyor. Skinleri son seçme süreniz ise 25 Haziran 2017 bu tarihe kadar seçmelisiniz yoksa pasifleşiyor daha da seçemiyorsunuz.

Konu Kategorisi: İncelemeler Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.