Agar.io Yeni Skinler Geldi (Mayıs 2017 Başı Skinleri)

Agar.io oyununa yeni skinler geldi. Sürekli olarak yeni skin bildirim yapan agar.io bu sefer daha Action Heroes skinleri almak için oyuncularına sundu. Action Heroes 3 adet karakter sunulmakta.

Birinci resimde gördüğünüz kırmızı gözlüklü karakter 3250 coins, ikinci karakterde görülen karateci karakter 16000 coins, son resimde görülen karakter ile diğer karakteri almak içinde toplamda 50000 coins olmanız gerekiyor.

Skin seçimleri yapabilmeniz için agar.io oyununda sosyal ağdan giriş yapmanız gerekli. Giriş yaptıktan sonra bahsettiğimiz kadar coins hesabınızda var ise paranız kadar olan skini sitenin sağ tarafında yer alan skins kısmıma giderek alabiliyorsunuz.

Eğer coins yani yeterli paranız yoksa o zamanda oyuna ödeme yaparak alabiliyorsunuz. Almak istediğiniz skinin coinsini ne kadar ise ödeme alanına coins satın alarak aldığınız coins ile istediğiniz skini alabiliyorsunuz.

Yeni Action Heroes süre kısıtlamalı süresi bitiğinde skinler kapatılıyor ama siz skini aldığınız için istediğiniz zaman tekrar skin aldığınız sosyal ağdan oyuna giriş yaparak almış olduğunuz skin ile oynayabiliyorsunuz. Skin geri alınmıyor ve sizin hesabınızda sürekli olarak kalıyor.

Eğer agar.io oyununda aynı skinle oynamaktan sıkıldıysanız bu gelen yeni skinlerden istediğinizi seçerek oyuna değişik renk katabilirsiniz.

Agar.io oyunu hafta da bir yeni skin oyuncularına sunmaktadır. Bu skinleri beğenmediyseniz size tavsiyem bir sonra ki haftayı bekleyebilirsiniz. Yeni skinleri agar.io sitesine girişte görsel olarak görebilir ya da oyun en alt tarafında skins alanın altında görebilirsiniz.