Agar.io Zehirlenme ve Hızla Küçülmeme

Yorum Yazın (2 Yorum)

Agar.io oyunda zehirlenme nedir? Zehirlenmemek için neler yapmanız gerektiğini ve zehirlediğinizde ne yapmanız gerektiğini konularını ele alacağız arkadaşlar.

Oyunda zehirlenmenin anlamı kazandığınız massların aniden hızla düşmesi anlamına gelmektedir. Agar.io oyununda her topladığınız yemler ile mass kazanarak büyürsünüz eğer yem toplamaz ve rakip hücreleri yemeden oynarsanız zamanla mass sayılarınız düşecek ve gittikçe küçüleceksiniz. Bu oyunun mantığında var ve normal bir durumdur.

Fakat oyunda eğer zehirlenirseniz masslarınız hızla düşecek ve erimeniz daha fazla olacaktır. Zehirlenme bu şekilde arkadaşlar hızlı mass düşmesi.

Şimdi de zehirlenmenin nedenlerine değineyim. 16 parçaya bölünerek diken (yeşil virüs) yediğinizde eğer birleşmesi sırasında tekrar diken yemeye çalışır ve patlarsanız, çok hızlı bir şekilde bölünür ve hızlı bir şekilde yem atarsanız, ortak oyuncuya maslarınızı seri halde 2 ya da 3 kere tekrar verirseniz zehirlenirsiniz ve masslarınız aniden düşmeye başlar. Bu durum bunu yapan kişilerde olur ve yapan kişiler zehirlenir.

Zehirlenme durumda ne yapmalısınız bundan da bahsedelim arkadaşlar. Siz yukarıda bahsetmiş olduğum durumlardan birisi yaptıysanız masslarınız hızla eriyorsa zehirlendiniz demektir. Bu durumda yapacağınız işlem ise ortağınıza masslarını bekleyerek vermeli ve oyundan tahmini 30 saniye ya da 1 dakikaya kadar durarak beklemelisiniz. Bu şekilde zehirlenme yavaş, yavaş yok olacaktır.

Farklı bir yöntem de zehirlenen kişi ortağına tüm masslarını vererek kendisini yetirtebilir tekrar oyuna girdiğinde zehir kalmış olacaktır. Buda diğer bir yöntem ikinci yöntemi eğer ortağınızı bulabileceğinizi düşünüyorsanız denemenizi tavsiye ederim. Ben bulamam diyorsanız ilk bekleme yöntemini yapmanız daha mantıklı olacaktır.

Konu Kategorisi: İncelemeler Etiket(ler): ,

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Konu Hakkında 2 Yorum

    • Moderatör GörevliYanıtla

      Selam Fatih Bey, iyi ramazanlar. Agar.io oyununda mass karşı tarafa atılan yem anlamındadır. Yem atma anlamında yani. W tuşu ile yem atmaya ya da space ile bölünerek karşı tarafa verilen yem, parça anlamındadır.