Agario By Szymy Eklentisi – En Çok Kullanılan Eklenti

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 2 dakika, 6 saniye

Yorum Yazın (1 Yorum)

Agario By Szymy eklentisi Agar.io oyununda en çok kullanılan ayarlamaları basit ve kullanımı kolay bir eklentidir.

Eklentiyi Chrome, Opera ve Firefox gibi popüler internet tarayıcılarında kullanabiliyorsunuz.

Eklentide olan özellikler ise yakınlaştırma veya uzaklaştırma, minimap, şeffaf hücre ve virüsler, arka planda hangi alanda olduğunu görebilirsiniz bu alanlar A1, A2, B3, B4… gibi sıralanır ortak oyun oynarken eğer ortağınızı kaybederseniz bulunduğunuz alanı ortağınıza söyleyerek sizi bulmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Diğer özellikleri ise hızlı yem atma, 4 parçaya veya 16 parçaya hızlı bir şekilde bölünme, oyun sırasında renk seçimi yapabilme, oyuncu nick ve skinleri açma, kapatma, ayarları kayıt etme ve özel menü oluşturma.

Agario By Szymy Tuşları

Q – Hızlı Bölünme 4 ve katları olarak hızlı parçalara böler.
W – Yem Atma
E – Hızlı Yem Atma
Z – Uzaklaştırdığınız yeri tek tuşla yakınlaştırır.
Shift – Aynı anda 16 parçaya bölünür.
N – Oyuncuların nickini gösterir, tekrar N tuşuna bastığında oyuncuların nickini kapatır.
M – Sizin, oyuncuların ve hücrelerin mass puanlarını gösterir.

Agario By Szymy Eklentisi – En Çok Kullanılan Eklentine Gidin

Agario By Szymy Eklentisi Kurulumu

Eklentiyi kurabilmeniz için eklentinin ana sayfasına ulaşarak internet tarayıcınıza göre alt tarafta yer alan açıklamları okuyarak kurulum yapabilirsiniz.

Agario By Szymy Eklenti Görünümü

Firefox Tarayıcı Kurulumu

Kurulum için eklenti ana sayfasına giderek Installation menüsünü tıklayınız. Firefox alanında ilk başta sayfa içerisinde bulunan Greasemonkey eklentisini Firefox tarayıcınıza ekleyiniz.

Greasemonkey eklentisi akfifleştikten sonra aynı sayfada yer alan
OGARio by szymy v3 eklentisine tıklayarak eklentiyi kurunuz. Eklenti kurulumunda tarayınız başarıyla kurulduğu bildirecektir. Eklenti olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Chrome ve Opera Tarayıcı Kurulumu

Eklenti ana sayfasına gidiniz. Sayfada bulunan Installation menüsüne tıklayarak ilk Tampermonkey eklentisini tarayıcınıza kurunuz eklenti etkinleştiğinde tekrar aynı sayfada OGARio by szymy v3 menüsüne tıklayarak eklentiyi etkinleştiriniz. Eklenti her iki tarayıcıda etkin olacaktır agar.io sitesine girerek eklentili bir şekilde oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Konu Hakkında 1 Yorum

  1. Konumuz Oyun Reply

    Bir arkadaşımızda mail geldi Agario By Szymy eklentisinin çok karışık olduğuna ve oyunda çok yer kapladığına dair o arkadaşa site üzerinde size bildirim yapacağımı beyan ettim burada diğer gelen arkadaşlarında bilgisi olması için yayınlıyorum.

    Agario By Szymy eklentisi diğer eklentilere göre daha detaylıdır. Eklentide belkide yüz üzeri ayarlama alanı var. Yapımcı gerçekten uğraşmış ve hoş bir eklenti yapmış. Benim en çok sevdiğim eklenti de budur arkadaşlar. İyi bir oyuncu iseniz Agario By Szymy eklentisi size istediğiniz tüm ayarlamaları veriyor.

    Eklenti geniş özelliklere sahip olduğundan bazı kullanıcılar daha basit ve göz yormayan bir eklenti soruyor. Bu durumda kullanımızdan gelen maile de cevaben “Efsane Muzo” eklentisi kullanmanızı tavsiye ederim. Efsane muzo eklentisi bu ekletiye göre daha basit göz yormaz sadece ekranı büyütür ya da küçültür hızlı yem ve bölünme işlemi yaparsınız. Bir çok kişide zaten sadece bu işlemleri yapmak istiyor.