Agario Chat (Sohbetli) Oynama

Yorum Yazın (2 Yorum)

Agario oyununu seviyorsanız ve oyunda oyun içerisinde sohbet olarak agario oyun oynamak istiyorsanız size burada vereceğim öneriden agario oyunu yazılı sohbetli şekilde oynayabilirsiniz.

Bu konu agar.io oyunun kendisini ile alakalı değildir. Agar.io oyununa benzer ama sohbet imkânı olan tr.agar.bio sitesi önerisidir. Agar.io oyununda chat imkanı ne yazık ki yok ayrıca chat yapabilmenizde için de hiç bir eklenti yok onu bilmenizi isterim.

Yinede siz agar.io oyununa aynen benzer ve sohbetli olan agar.bio oyunu vermekte istedim.

Siteyi açtıktan sonra ana sayfada nickname adınızı girmenizi istediğiniz sunucuyu seçmenizi sizden isteyecektir. Nick ve sunucuyu seçerek oyuna başlayınız.

Agario Chat (Sohbetli) Oyna

Oyun başlangıcının hemen sitenin en alt tarafında kutu halinde chat alanı göreceksiniz. Buraya üye giriş yapmadan herhangi bir sosyal ağdan bağlanamadan direk olarak sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Oyunu başladıktan sonra sohbet alanını kullanarak diğer kullanıcılar ile sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Sohbeti istediğiniz şekilde yapabilirsiniz. Özellikle ortak bulmak ve ortak arkadaş ile oynamak için bu kutudan diğer kullanıcılara ortak olmak istediğiniz ve onlarla beraber oynamak istediğiniz yazarsanız diğer kullanıcılar da size aynı pencereden yazacaklardır. Yeni arkadaş bulma agario oyunun ortak olarak başkası ile oynama için bu alanını kullanabilirsiniz.

Oyunda sadece yazılı olarak görüşebiliyorsunuz. Kamera ya da ses gibi araçlar yok sadece yazılı iletişim yapabiliyorsunuz.

Link adresinden bağlandığınız yer tarafından Türk sunucularına bağlanacağınız şekilde ayarladım siz sadece oyunu başlayın ve sohbet yapmanın keyfini çıkarın ayrıca bir ayar yapmanızı gerek yoktur arkadaşlar.

Konu Kategorisi: Diğer Konular Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Konu Hakkında 2 Yorum