Agario Clan (Klan) Kurma veya Clan Grubuna Katılma

Yorum Yazın (62 Yorum)

Bu yazımızda sizlere Agar.io oyununda kendinizin yönetici olabileceğiniz clan gurubunu nasıl kurabilir ya da diğer klan gruplarına nasıl üye olursunuz okuyabilirsiniz.

Klan gurubu kuracaklar ilk olarak klan gurubunun ismini belirlemeleri gerekmektedir. Grubunuzun ismini belirlerken sizlere tavsiyem herkes tarafından ilgilendiren bir isim bulmanız olacaktır. Mesela Türkiye klanı olabilir klan adınızı da TC koyabilir bunu şekilli bir şekilde yapabilirsiniz veya MİT, One (Birinci) gibi adlar belirlemelisiniz. Bu şekilde genel bir ad belirlerseniz başkaları tarafından da hoşuna gidileceği için grubunuza talep daha çok olacaktır. Kendi adınıza veya başkalarını ilgilendirmeyen ilgi çekmeyen bir klan ismine kimse üye olmak o klanda oynamak istemez.

Ad seçiminizden sonra klan gurubunuzun yeri olması gerekir. Skpye, Facebook veya RC üzerinden nereden size daha rahat oluyorsa o alanda önceden isminizi belirlediğiniz klan grubunuzu sayfasını oluşturun.

Bundan sonraki işleminizde grubumuza adam çağırmak olacaktır. Bunu yapabilmenin en iyi yolu oyun sırasında grubunuzun iletişim adresini nickinize yazarak diğer oyuncuların görmesini sağlayın. Mesela Skpye grubu oluşturduysanız nickiniz “SKPYE TCCLAN” yazarsanız nickinizde ki iletişim adresinizi görerek sizleri ekleyecek ve klanınız büyüyecektir. 4 veya 5 kişiyi geçtiğinizde bir kişi bu grubun adını sürekli nickine yazarak gruba daha fazla adam toplayabilir.

Ben grup kurmam sadece kurulu gruba üye olmak istiyorum derseniz yapmanız gereken oyunda klan gurubundan olan birisinden iletişim bilgisi isteyerek klan gurubuna katılmak istemeniz olacaktır.

Agario Clan İletişim Örneği

Burada bir kişi clan gurubuna katılmaları için Skpye adresini yazmış ve bu gruba katılmak isteyenler oyuncular verilen Skpye adresi ile iletişim kurabiliyor. Sizde oyun sırasında bu tür clan iletişim bilgilerini bulabilir ve bu clan gruplarına katılabilirsiniz.

Konu Kategorisi: Diğer Konular Etiket(ler): ,

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Konu Hakkında 62 Yorum

 1. Yasin İskender Yanıtla

  Ben ONLY klanına katılmak istiyorum. Tag kodunu bilen gönderebilir mi?

 2. Adem Olgun Yanıtla

  Beni de klana alın skpye da adresimi ademolg34 olarak yazarsanız bulursunuz.

 3. Semih Yanıtla

  Dark Passage [๖ۣۜ₯] Turkey FFA Klanımız Açılmıştı: https discord gg Gb3d9xm

  • Moderatör GörevliYanıtla

   Selam Ali Bey, klan ismini değiştirmeden nerede yapmak istiyorsunuz? Tam olarak anlayamadık. Agar.io oyunda ise Nickname yazan yerin başına clan ismi yani tagını yazarak daha sonra nickname ne ise onu yazıyorsunuz.

 4. barteb Yanıtla

  artık önceki kadar oynayan yok clanada gerek kalmadı zaten millet hep tanıdık oluyor kimi yiyecez arkadaş biz oyunun cılkı çıktı iyice

  • Moderatör GörevliYanıtla

   Dicord tagınımı istiyorsunuz yoksa hangi sunuda oynadıklarını mı öğrenmek istiyorsunuz Ahmet Bey. Birde size tavsiyemiz dicord youtube’da birçok videosu var eğer o klanda oynayanları bulmak istiyorsanız youtube videolarına bir göz atın.

 5. mustafa34 Yanıtla

  beni çinli ünlü bi klana alırmısınız bi kişi biliyom o klandan SUAR4Z İSMİ

  • Moderatör GörevliYanıtla

   Mustafa Bey, iyi geceler Çinli klanın hangi klanlar var bilemiyoruz. Eğer ziyaretçilerden bilen varsa yazarsa buradan direk cevabı onaylarız. Birde Çin sunucusu baya yavaş biliyorum, oyuncu sayısı da az sanırım siz öyle seviyorsunuz?

  • Moderatör GörevliYanıtla

   Merhaba, Musa Bey alt tarafta klan adresini vermiş onu denediniz mi? Bir de eğer ziyaretçilerden klanı olan varsa klan adreslerini yayınlarlar ise bizden onay veririz.

  • Şahin Yanıtla

   Ben agario mobile de herhangi bir Türk klanına katılmak istiyorum nasıl ulaşabilirim

 6. irem Yanıtla

  ben agarz oynuyorum clanlara katılmak istiyorum yada açmak ama yapıyorum bilen varsa yazarmı buraya

  • Moderatör GörevliYanıtla

   İrem Hanım merhaba, Agarz bir veya iki defa oynamışlığım var. Yanlış hatırlamıyorsam Facebook ta görmüştüm sanırım bir kaç klanlarını tam emin değilim. Bilen olursa buradan yazarsa hemen sizi bilgilendirme için yorumunu onaylarız.

 7. Yusuf Samil Yanıtla

  abi bana hız klan tagını verirmisin şimdiden teşekkürler seviliyosun abi<3

  • Moderatör GörevliYanıtla

   Bizlerde sizleri seviyoruz Yusuf Bey. Yalnız hız klanı tagı nedir tam olarak anlayamadık. Bu bir team ise bu clan Türk sunucuda mı yoksa yabancı sunucuda mı oynuyor?

 8. Musa kavak Yanıtla

  Bizim clana katılmak isteyenler whatsapp linkinden ulaşsın chat. whatsapp. com/BTYXZ6jL69I4nrgy538Xjb KLAN TAGımız ⫷K̶V̶K̶⫸

 9. Mesut Aydın Yanıtla

  abi bana Ͼυcє abi bunu arsında bir sürü bayaa bosluk bırakabilirmisin (kısaca uzun boşluk bırak) abi

  • Moderatör Yanıtla

   Mesut bey daha öncede yazdığım gibi sistem WordPress olduğundan boşlukları birleştiriyor. Siz space tuşuna basarak istediğiniz kadar boşlu bırakabilirsiniz veya klavyede ALT+0160 tuşuna basabilirsiniz. Ne kadar ALT+0160 tuşuna basarsanız o kadar boşluk yazar. İlk klavyenizde ALT tuşuna basıyor ve parmağınızı hiç kaldırmadan an taraftan 0160 basıyorsunuz.

 10. Mesut Aydın Yanıtla

  Abi uzun zamandır sizden bişi istemedim abi bana imza simgesini atarmısın? <3

  • Moderatör Yanıtla

   Evet Mesut Bey, uzun zaman oldu özlettiniz kendinizi, imza simgesini nedir kusura bakmayın anlayamadım biraz ne olduğunu anlatırsanız bulmaya çalışırım.

 11. ᵏᵃᵛᵃᵏ musa Yanıtla

  Wp grubumuza gelerek bizimle oynaya bilirsiniz samimi düzgün arkadaşları bekliyoruz chat whatsapp com BTYXZ6jL69I4nrgy538Xjb

  • Bedir Yanıtla

   klana katılacam benimle ilgilenin ama diğer klanlarda ilgilenmiyorlar siz ilgilenirseniz sizin kalana gelecem oynamayı bilmiyorum oynamada öğrecekseniz gelirim cevap bekliyorum.

  • Mesut Aydın Yanıtla

   abi birde bana Ȼ şunun üzerini 2 çizgi cekermisin sana zahmet.<3 : )

  • Moderatör Yanıtla

   s̫̮ , Ṡ̤̩̝̺͌ , s͘ , ş̖̖̎ͨ̈̐ , s̟̰̕ , Ƨ , [̲̅s̲̅] , [̲̲̅̅s̲̲̅̅] , (̲̅s̲̅) , ̧̈́s̈́ , ͕͗s͕͗ , ░s░ sanırım bu kadar yeterli Mesut Bey?

 12. Mesut Aydın Yanıtla

  abi *ϻ͛ᴏɕӄ͚ɛᴙ ꉹ* arasında bosluk bırabilirmisin.şimdiden tşk <3

 13. Mesut Aydın Yanıtla

  abi bana rv clanının tagını verirsen sevnirim her gün arıyom ama bulamıyom. abi bide ccc clanının tagını ver

  • Moderatör Yanıtla

   Bu isteğin klan tagları Türkiye sunucusu için mi? Eğer yabancı serverlar içinse yabancı serverlarda olan taglarda bu istediğin tagları hiç görmedim.

 14. Mesut Aydın Yanıtla

  abi onu bulamassan bana RV yanında yıldız simgesi var onu bularmısın

 15. Moderatör Yanıtla

  Agar.io oyunda klan gurubu olanlar buradan yazabilirler. İstediğiniz şekilde klan grubunuzu tanıtabilir ve klana buradan adam toplayabilirsiniz. Klan kurup arkadaş arayanlar yazsınlar yorumlarınız derhal onaylanacaktır.

 16. Mesut Aydın Yanıtla

  abi ben **3 birde yanında şekil var** klanını aruyom 3 klan tagı size zahmet atarmısın

  • Moderatör Yanıtla

   Mesut bey tam olarak anlayamadım biraz detaylı anlatır mısınız? Sadece 3 anladım diğerini anlayamadım daha detaylı yazarsanız sizinle paylaşabilirim tagı.

 17. Metin Yanıtla

  ertuğrul kardeş ben senin klna gelsem nasıl başvuru yapabilirim nerden yapıcam bilmiyorum bana soylermisin nerden başvuru yapacağımı

 18. yaşar Yanıtla

  ۝͏ẔǤ̈́R͏͏۝S丹工刀 yeni klan işaretimiz arkadaşlar bu klan işaretini yazarak klana katılabilirsiniz.

 19. Yusuf Yanıtla

  Ertuğrul mobile oynuyorum 43 levelim almak istersen klanın sosyal ağını ve adını yazarmısın katılmak isterim

 20. haydar Yanıtla

  Merhaba ??亥 klanına nasıl ulaşabilirim. İletişim ağlarını biliyormusunuz? bi türlü ulaşamadımda

  • Moderatör Yanıtla

   Hangisini soruyorsun abim binlerce sembol ve simge var adını yazarsan ya da anlatabilirsen buradan yayınlarım sende oyunda kullanırsın. Aklına gelince de yazabilirsin.

 21. Moderatör Yanıtla

  Agar.io oyununda yabancı sunucularda oynamak isteyenler için popüler clan yazılımları şunlar arkadaşlar: ᗯᗩᖇᗪ♜ , Heяø , 〖ᗩǤ〗 , ๖ۣۜǤнσsτ༻ , ℱη , ₭ΘĐ ♛

 22. Moderatör Yanıtla

  Arkadaşlar bazı clanların taglarını buradan veriyorum bunları kullanabilirsiniz. Yazmış olduğum clan tagları en fazla kullanılanlar : ᙖᕰƵ – ⋟ḀṠ⋞ – ƦЄÐ – ⦕??⦖ – लਗ?

  İstediğiniz farklı bir clan tagı olursa yazarsanız o klanın tagınıda yayınlarım. En fazla kullanılanları verdim ben size.

 23. Ertuğrul Yanıtla

  Bu mat, z clan ve as klanları var ya onları biz klanımızda mahvediyoruz yeni klan grubu kurduk birçok arkadaş ile oynuyoruz yeni arkadaşlar da arıyoruz benimle iletişime geçerseniz sizi de alabiliriz belki.

  Seviyeniz ne olursa olsun fark etmez zaten boş sunucularda yenilere antrenman yaptırmayı ve yetiştirmeyi de düşünüyoruz iyi olan arkadaşlarda yenilere oyunda hiç çekinmeden w atıyor zaten biz şu anda en iyi klanız ve bu en iyi klanlığımızı korumak için siz yeni arkadaşlara ihtiyacımız var bana yazarak klan gurubumuza katılabilirsiniz.

  Agario da büyümek biraz zor klan grubumuza size katarak eğer ortada büyük tehlike yoksa birinci ederek de oyunda belli bir süre oynamanızı da sağlıyoruz.