Agario Clan (Klan) Kurma Veya Clan Grubuna Katılma

Bu yazımızda sizlere Agar.io oyununda kendinizin yönetici olabileceğiniz clan gurubunu nasıl kurabilir ya da diğer klan gruplarına nasıl üye olursunuz anlatmaya çalışacağım.

Klan gurubu kuracaklar ilk olarak klan gurubunun ismini belirlemeleri gerekmektedir. Grubunuzun ismini belirlerken sizlere tavsiyem herkes tarafından ilgilendiren bir isim bulmanız olacaktır. Mesela Türkiye klanı olabilir klan adınızı da TC koyabilir bunu şekilli bir şekilde yapabilirsiniz veya MİT, One (Birinci) gibi adlar belirlemelisiniz. Bu şekilde genel bir ad belirlerseniz başkaları tarafından da hoşuna gidileceği için grubunuza talep daha çok olacaktır. Kendi adınıza veya başkalarını ilgilendirmeyen ilgi çekmeyen bir klan ismine kimse üye olmak o klanda oynamak istemez.

Ad seçiminizden sonra klan gurubunuzun yeri olması gerekir. Skpye, Facebook veya RC üzerinden nereden size daha rahat oluyorsa o alanda önceden isminizi belirlediğiniz klan grubunuzu sayfasını oluşturun.

Bundan sonraki işleminizde grubumuza adam çağırmak olacaktır. Bunu yapabilmenin en iyi yolu oyun sırasında grubunuzun iletişim adresini nickinize yazarak diğer oyuncuların görmesini sağlayın. Mesela Skpye grubu oluşturduysanız nickiniz “SKPYE TCCLAN” yazarsanız nickinizde ki iletişim adresinizi görerek sizleri ekleyecek ve klanınız büyüyecektir. 4 veya 5 kişiyi geçtiğinizde bir kişi bu grubun adını sürekli nickine yazarak gruba daha fazla adam toplayabilir.

Ben grup kurmam sadece kurulu gruba üye olmak istiyorum derseniz yapmanız gereken oyunda klan gurubundan olan birisinden iletişim bilgisi isteyerek klan gurubuna katılmak istemeniz olacaktır.

Agario Clan İletişim Örneği

Burada bir kişi clan gurubuna katılmaları için Skpye adresini yazmış ve bu gruba katılmak isteyenler oyuncular verilen Skpye adresi ile iletişim kurabiliyor. Sizde oyun sırasında bu tür clan iletişim bilgilerini bulabilir ve bu clan gruplarına katılabilirsiniz.

Yorum Yaz

Konu hakkında sende yorum yapmak ister misin? Diğer arkadaşların yorumunu okur, sana cevap yazabilir.

Agario Clan (Klan) Kurma Veya Clan Grubuna Katılma konusu için 50 yorum yapılmış.

 1. beni çinli ünlü bi klana alırmısınız bi kişi biliyom o klandan SUAR4Z İSMİ

  1. Mustafa Bey, iyi geceler Çinli klanın hangi klanlar var bilemiyoruz. Eğer ziyaretçilerden bilen varsa yazarsa buradan direk cevabı onaylarız. Birde Çin sunucusu baya yavaş biliyorum, oyuncu sayısı da az sanırım siz öyle seviyorsunuz?

  1. Merhaba, Musa Bey alt tarafta klan adresini vermiş onu denediniz mi? Bir de eğer ziyaretçilerden klanı olan varsa klan adreslerini yayınlarlar ise bizden onay veririz.

 2. ben agarz oynuyorum clanlara katılmak istiyorum yada açmak ama yapıyorum bilen varsa yazarmı buraya

  1. İrem Hanım merhaba, Agarz bir veya iki defa oynamışlığım var. Yanlış hatırlamıyorsam Facebook ta görmüştüm sanırım bir kaç klanlarını tam emin değilim. Bilen olursa buradan yazarsa hemen sizi bilgilendirme için yorumunu onaylarız.

 3. abi bana hız klan tagını verirmisin şimdiden teşekkürler seviliyosun abi<3

  1. Bizlerde sizleri seviyoruz Yusuf Bey. Yalnız hız klanı tagı nedir tam olarak anlayamadık. Bu bir team ise bu clan Türk sunucuda mı yoksa yabancı sunucuda mı oynuyor?

 4. Bizim clana katılmak isteyenler whatsapp linkinden ulaşsın chat. whatsapp. com/BTYXZ6jL69I4nrgy538Xjb KLAN TAGımız ⫷K̶V̶K̶⫸

 5. abi bana Ͼυcє abi bunu arsında bir sürü bayaa bosluk bırakabilirmisin (kısaca uzun boşluk bırak) abi

  1. Mesut bey daha öncede yazdığım gibi sistem WordPress olduğundan boşlukları birleştiriyor. Siz space tuşuna basarak istediğiniz kadar boşlu bırakabilirsiniz veya klavyede ALT+0160 tuşuna basabilirsiniz. Ne kadar ALT+0160 tuşuna basarsanız o kadar boşluk yazar. İlk klavyenizde ALT tuşuna basıyor ve parmağınızı hiç kaldırmadan an taraftan 0160 basıyorsunuz.

 6. Abi uzun zamandır sizden bişi istemedim abi bana imza simgesini atarmısın? <3

  1. Evet Mesut Bey, uzun zaman oldu özlettiniz kendinizi, imza simgesini nedir kusura bakmayın anlayamadım biraz ne olduğunu anlatırsanız bulmaya çalışırım.

 7. Wp grubumuza gelerek bizimle oynaya bilirsiniz samimi düzgün arkadaşları bekliyoruz chat whatsapp com BTYXZ6jL69I4nrgy538Xjb

  1. klana katılacam benimle ilgilenin ama diğer klanlarda ilgilenmiyorlar siz ilgilenirseniz sizin kalana gelecem oynamayı bilmiyorum oynamada öğrecekseniz gelirim cevap bekliyorum.

   1. Mesut Bey, bunlar nasıl bakar mısınız beğenmezseniz farklı şekilli simgeler atarım. Ȼͧͯ , ͕͗Ȼ͕͗

  1. s̫̮ , Ṡ̤̩̝̺͌ , s͘ , ş̖̖̎ͨ̈̐ , s̟̰̕ , Ƨ , [̲̅s̲̅] , [̲̲̅̅s̲̲̅̅] , (̲̅s̲̅) , ̧̈́s̈́ , ͕͗s͕͗ , ░s░ sanırım bu kadar yeterli Mesut Bey?

 8. abi *ϻ͛ᴏɕӄ͚ɛᴙ ꉹ* arasında bosluk bırabilirmisin.şimdiden tşk <3

 9. abi bana rv clanının tagını verirsen sevnirim her gün arıyom ama bulamıyom. abi bide ccc clanının tagını ver

  1. Bu isteğin klan tagları Türkiye sunucusu için mi? Eğer yabancı serverlar içinse yabancı serverlarda olan taglarda bu istediğin tagları hiç görmedim.

 10. abi onu bulamassan bana RV yanında yıldız simgesi var onu bularmısın

 11. Agar.io oyunda klan gurubu olanlar buradan yazabilirler. İstediğiniz şekilde klan grubunuzu tanıtabilir ve klana buradan adam toplayabilirsiniz. Klan kurup arkadaş arayanlar yazsınlar yorumlarınız derhal onaylanacaktır.

  1. Mesut bey tam olarak anlayamadım biraz detaylı anlatır mısınız? Sadece 3 anladım diğerini anlayamadım daha detaylı yazarsanız sizinle paylaşabilirim tagı.

 12. ☾⋆ bunun dışında ayyıldız simgesi lazım bana?

 13. Ertuğrul Kardeş Ben Senin Klna Gelsem Nasıl Başvuru Yapabilirim Nerden Yapıcam Bilmiyorum Bana Soylermisin Nerden Başvuru Yapacagımı

 14. ۝͏ẔǤ̈́R͏͏۝S丹工刀 yeni klan işaretimiz arkadaşlar bu klan işaretini yazarak klana katılabilirsiniz.

 15. Ertuğrul mobile oynuyorum 43 levelim almak istersen klanın sosyal ağını ve adını yazarmısın katılmak isterim

 16. Merhaba ??亥 klanına nasıl ulaşabilirim. İletişim ağlarını biliyormusunuz? bi türlü ulaşamadımda

 17. abi son zamanlarda kullanılan bir sembol vardı çok aradım ama bulamadım

  1. Hangisini soruyorsun abim binlerce sembol ve simge var adını yazarsan ya da anlatabilirsen buradan yayınlarım sende oyunda kullanırsın. Aklına gelince de yazabilirsin.

 18. Agar.io oyununda yabancı sunucularda oynamak isteyenler için popüler clan yazılımları şunlar arkadaşlar: ᗯᗩᖇᗪ♜ , Heяø , 〖ᗩǤ〗 , ๖ۣۜǤнσsτ༻ , ℱη , ₭ΘĐ ♛

  1. Z clanın yazılımını soruyorsunuz acaba? Eğer yabancı clan olan zen klanını soruyorsanız: ⎝✴zєη✴⎠

 19. Arkadaşlar bazı clanların taglarını buradan veriyorum bunları kullanabilirsiniz. Yazmış olduğum clan tagları en fazla kullanılanlar : ᙖᕰƵ – ⋟ḀṠ⋞ – ƦЄÐ – ⦕??⦖ – लਗ?

  İstediğiniz farklı bir clan tagı olursa yazarsanız o klanın tagınıda yayınlarım. En fazla kullanılanları verdim ben size.

 20. merhaba arkadaşlar bu mat, z clan ve as klanları varya onları biz klanımızda mahfediyoruz yeni klan gurubu kurduk baya arkadaş oynuyoruz yeni arkadaşlar da arıyoruz benimle iletişime geçerseniz sizide alabiliriz belki. Seviyeniz ne olursa olsun farketmez zaten boş sunucularda yenilere antreman yaptırmayı ve yetiştirmeyide düşünüyoruz iyi olan arkadaşlarda yenilere oyunda hiç çekinmeden w atıyor zaten biz şu anda en iyi klanız ve bu en iyi klanlığımızı korumak için siz yeni arkadaşlara ihtiyacımız var bana yazarak klan gurubumuza katılabilirsiniz.

  Agario da büyümek biraz zor klan grubumuza size katarak eğer ortada büyük tehlike yoksa birinci ederekte oyunda belli bir süre oynamanızıda sağlıyoruz.

  1. ertuğrul sa ben oyunu oynuyorum eyer beni clana katmak isterseniz adım tek kral face adını ver konuşalım