Agario Efsane Muzo Eklentisi İndir

Yorum Yazın (7 Yorum)

Agario Efsane muzo eklentisi bilinen en eski agar.io eklentilerinden birisidir. Sayfada eklenti kurulum ve tuşlar hakkında bilgi sahibi olarak eklentiyi bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

IP adresi ile arkadaşınız ile birlikte oynama, hızlı yem atma, oyunu durdurup hiç hareket etmeme, ekranı yakınlaştırma veya uzaklaştırma, server değiştirme, ülke seçimi yapma, tam ekran oynayabilme gibi özellikler bulunmaktadır.

Agario Efsane Muzo Eklentisi Oynama Tuşları

W: Tek, tek yem atar.
Q: Aynı anda birden çok yem atar.
E: 7 adet yemi birden atar.
Z: Hızlı bir şekilde 16 parçaya bölünür. Bu şekilde diken toplayabilir veya gösterişli bir bölünme yapabilirsiniz.
X: Hücrenizi 4 eşit parçaya bölme.
C: Oyunda siz hareketsiz kalırsınız bir daha aynı tuşa bastığınızda tekrar hareket edersiniz.
F11: Bu tuşa bastığınızda tam ekran olarak oyunu oynarsınız.

Agario Efsane Muzo Eklentisi İndir

Eklentiyi bilgisayarınıza indiriniz. C sürücünüz içerisine Efsane adında klasör açınız ve indirmiş olduğunuz background ve manifest.json adlı dosyalarını oluşturduğunuz Efsane klasörünün içine atınız.

Agario Efsane Muzo Eklentisi Kurulum

Eklenti sadece Chrome ile çalışmaktadır tarayıcınıza gidiniz ve adres (url) yazdığınız alanın hemen sağ tarafında bulunan alt alta üç nokta olan yere tıklayarak ayarlar menüsüne gidiniz.

Agario Efsane Muzo Eklentisi Kurulum Ekranı

Ayarlar sayfasında bulunan ekranın sol tarafında yer alan uzantılar menüsüne tıklayınız. Paketi açılmış uzantıları yükle menüsünü göreceksiniz buraya tıklayarak c içerisine oluşturduğunuz Efsane klasörünün yerini göstererek eklentiyi tarayıcıya yükleyiniz.Yükleme işlemi bittikten sonra agar.io sitesine giriş yaparak eklentiyi oyun içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Konu Hakkında 7 Yorum

  • Moderatör GörevliYanıtla

   Selam Kuzey Bey, bu eklenti direk konumuzoyun.com sunucusudan indirimektedir. Eklenti indirmede bir sorun yoktur.

   Sayfadan tekrar eklentiyi indirmeyi deneyiniz.

 1. Mert Kılıç Yanıtla

  Merhaba Nick aurey apollon skyline tr ffa exper oynuyorum. Eğer klan filan arıyorum diyorsanız skype=mrtokty44 facebook/aer44 instagram:takip.bayim yardımcı olabileceğim konuları bana danışabilirsiniz.

 2. Salih Temiz Yanıtla

  Efsane muzo eklentisi bence çok basit bir eklentidir. Sadece yakınlaştırma uzaklaştırma bölünme ve yem atma harici farklı bir şey yoktur. Efsane muzo kullananlara tavsiyem bence ogario by szymy eklentisi kullanın. Efsaneye göre daha gelişmiştir ve zevklidir yok ben sade içtiriyorum derseniz szymy işinizi görmez efsane kullanmaya devam edin.

 3. Bahar Gündüz Yanıtla

  Ben bir klana girmek istiyorum, yalnız iyi oyuncuların olduğu bir klana girmek istiyorum. Bana yardımcı olacak birisi var mı nickim Bahar_Pro yardım sizden bekliyorum.

  • Salih Temiz Yanıtla

   As clanı iyi oyuncuları da iyi orada oynamıştım. Oyuncuları baya fazla diğer klanlar dağıldı. As halen duyuyor bir de matlarda vardı, bu kadar fazla oyunculu ama matları daha göremiyorum.

   Sana tavsiyem oyun sırasında as olan birinden skype iste o clana giderek kafanı saran birisi ile sürekli olarak oynayabilirsin. Klan grubuna gireceksen sana bir ufak tavsiyem klan grubunda aşırı derecede w ci amele (yancı, bana yem at diyen kişler) var bunlar sadece w istiyor. Bunları ele verme gerekirse ya da onları takip et arkadaş olma buna dikkat etmeli öneririm. Klanda bu wci ameleler sorun oluyor.

 4. Savaş Gözcü Yanıtla

  Acemi bir oyuncaysanız eklentili oynamak baya iyidir. Neden diye sorarsanız tam ekranı görüyorsunuz. Klan veya büyüklerin size yaklaştığını görünce kaçma imkânınız var yeni kullanıcılara özellikle eklenti ile oynamalarını tavsiye ederim.