Agario Efsane Muzo Eklentisi İndir

Agario Efsane muzo eklentisi bilinen en eski agar.io eklentilerinden birisidir. Sayfada eklenti kurulum ve tuşlar hakkında bilgi sahibi olarak eklentiyi bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

IP adresi ile arkadaşınız ile birlikte oynama, hızlı yem atma, oyunu durdurup hiç hareket etmeme, ekranı yakınlaştırma veya uzaklaştırma, server değiştirme, ülke seçimi yapma, tam ekran oynayabilme gibi özellikler bulunmaktadır.

Agario Efsane Muzo Eklentisi Oynama Tuşları

W: Tek, tek yem atar.
Q: Aynı anda birden çok yem atar.
E: 7 adet yemi birden atar.
Z: Hızlı bir şekilde 16 parçaya bölünür. Bu şekilde diken toplayabilir veya gösterişli bir bölünme yapabilirsiniz.
X: Hücrenizi 4 eşit parçaya bölme.
C: Oyunda siz hareketsiz kalırsınız bir daha aynı tuşa bastığınızda tekrar hareket edersiniz.
F11: Bu tuşa bastığınızda tam ekran olarak oyunu oynarsınız.

Agario Efsane Muzo Eklentisi İndir

Eklentiyi bilgisayarınıza indiriniz. C sürücünüz içerisine Efsane adında klasör açınız ve indirmiş olduğunuz background ve manifest.json adlı dosyalarını oluşturduğunuz Efsane klasörünün içine atınız.

Agario Efsane Muzo Eklentisi Kurulum

Eklenti sadece Chrome ile çalışmaktadır tarayıcınıza gidiniz ve adres (url) yazdığınız alanın hemen sağ tarafında bulunan alt alta üç nokta olan yere tıklayarak ayarlar menüsüne gidiniz.

Agario Efsane Muzo Eklentisi Kurulum Ekranı

Ayarlar sayfasında bulunan ekranın sol tarafında yer alan uzantılar menüsüne tıklayınız. Paketi açılmış uzantıları yükle menüsünü göreceksiniz buraya tıklayarak c içerisine oluşturduğunuz Efsane klasörünün yerini göstererek eklentiyi tarayıcıya yükleyiniz.Yükleme işlemi bittikten sonra agar.io sitesine giriş yaparak eklentiyi oyun içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz.