Agario Oyununa Gladiator Skinleri Geldi

Evet arkadaşlar dün agar.io oyununa 3 adet yeni Gladiator skini geldi. ikisi erkek çocukları biri ise kız çocukları için 3 adet hoş yeni skin. İşte bu skinlerin adları ve alabilmeniz için gereken coins puanlarını size konu olarak ele alacağım.

Skinleri görebilmek, almak ya da satın almak için agar.io oyununa girdikten sonra sosyal ağ giriş bilgilerinden Facebook ve ya Google hesabınız hangi ile giriş yapıyorsanız oyuna giriş yapınız.

Giriş yaptıktan sonra oyun ana ekranında skin butonuna basınız ve karşınıza çıkan skin seçimi ekranında 3 adet yeni skini göreceksiniz. İlk skin Helm erkekler için ve 690 coins değerinde, diğeri Gladiatrix tam 1990 coins değerinde bayanlar için. 3. ve en son skin ise en pahalı olan Reptilian skini bu skinde tam 2900 coins.

Burada istediğiniz skini seçebiliyorsunuz. Bu skinlerin bitiş tarihi ise 17 Temmuz 2017 tarihinde bu tarihe kadar istediğiniz skini varsa coins puanınız ile alabilir yoksa yine aynı penceren coins satın alarak alabilirsiniz.

Agario Oyununa Gladiator Seçim Ekranı

İlgili tarihe kadar almamanız durumda skinler pasifleşiyor ve artık alamıyorsunuz. Skin seçimi yaparken eğer coins çok yakın bir tutara geldiyseniz tavsiyem kartla almaktanda 17 Temmuz 2017 kadar skin toplayarak almanız olacaktır. Eğer coinsi yüksek olan var ise 3 skini de birden alabilirler.

Helm skini ben aldım arkadaşlar 1960 coinsim vardı diğer ikinci skin bayan skinin olduğu için alma gereği görmedim. İlk skini tavsiye ederim. Helm skini ile yaklaşık bir saat oynadım baya hoş bir de diğer oyuncular ortak olmakta istiyor. Bana soracak olursanız 690 coins ile Helm skini almanızı tavsiye ederim.