Agario Skins Alma ve Seçme

Agar.io oyununda skin seçimini nasıl yapabilirsiniz skins (şekiller) nasıl alırsınız merak ediyorsanız yazımı okumaya devam edebilirsiniz.

Skin seçimi yapmak, istediğiniz skini almak veya değiştirmek için sosyal ağlardan birisi ile giriş yapmanız gerekmektedir. Ziyaretçi olarak hiçbir skini alamaz ve kullanamazsınız.

Agario Skins Seçim Ekranı

Üye girişi yaptıktan sonra sitenin sol tarafından bulunan alışveriş (shop) yerinde skins ve + işaretini göreceksiniz. Burası skin seçimi veya skin almak için kullanabileceğimiz alandır.

Açılan sayfada size 4 adet seçim için menüler verilecektir.

Birincisi Premium bu alanda elinizde bulunan para kadar skin alabilirsiniz.

Resimlerde gördüğünüz üzere şuanda 1032 paramız var bu paramızla Venus veya diğer skinlerini alabiliriz paramız ne kadar yeterse o kadar skin alabiliriz bu tamamen size kalmış.

Agario Skins Ayalar Ekranı
Agario Skins Ayalar Veteran Nedir?

İkinci skin menüsü ise Veteran burada seviyenize göre zamanla skin alabilirsiniz. Oyunda kazandığınız puanlarının toplamıyla level (seviye) geçtikçe açılacak skinlerdir. Agario leveller ve seviye geçiş hakkında detaylı bilgiyi buradan öğrenebilirsiniz.

Agario Skins Ayalar Official Nedir?

Üçüncü seçim ise Official yani resmi skin burası Premium benzerdir paranız kadar ise listeden skin seçebilir veya oynayabilirsiniz. Buradaki skinler genellikle sevilen ve tercih edilen skinlerden oluşmaktadır.

Dördüncü ve son seçim alanı Owned bu alanda önceden aldığınız skinleri ve level seviyeleri geçerek oynayacağınız skin seçim alanıdır. Tüm açılan level skinslerini ve daha önceden almış olduğunuz özel skinleri buradan bularak istediğiniz skini listeden seçerek oynayabiliyorsunuz.

Agario Skins Ayalar Owned Nedir?

Resimde dikkat ederseniz seviyemiz 100 level üzeri olduğu için Kraken skini ile oynayabiliyor veya daha önceden almış olduğumuz Scoocer Ball veya diğer skinsleri seçerek oynayabilmenizde mümkün.

Agar.io belli bir dönemler özel skins sunmaktadır. Mesela sevgililer gününde aşk ile alakalı skins bu tamamen agar.io sunacağı belli günlere özel skinler bunu önceden bilmek mümkün değil eğer özel skin sunulursa yine skin seçim alanında uyarı olarak size gösteriyor aldığınızı da istediğiniz zaman kullanabiliyorsunuz eğer özel skin sunulur ve siz almazsanız belli bir süre sonra seçim kalkıyor ve o skini bir daha alamıyorsunuz.

Skins seçiminizi ücret karşılığında da alabiliyor veya site içerisinde yer alan puan kazanma imkanlarından yararlanarak birikmiş olduğunuz agar.io paranız (coins) ile alabiliyorsunuz. Oyunda nasıl ücretsiz olarak puan kazanacaksınız bunu bir sonra ki yazımızda değineceğiz siteyi takip ederek agar.io ücret ödemeden puan nasıl kazanırsınız bunun detaylı bilgisini size anlatacağım.