Agario Ücretsiz Coins (Para) Kazanma Taktikleri

Bu yazımızda sizlere agario oyunda nasıl coins yani para kazanırsınız onun tatiklerini vermeye çalışacağız.

Coins ihtiyacı karşılamanız için oyunu oynamanız ve alt tarafta bahsetmiş olduğunuz işlemleri yapmanız gerekmektedir. Bir çok yerde agario coins hile ve diğer hilelerden bahsedilmektedir. Bunların hiç bir doğruluğu yoktur! Oyun oynamadan para kazanmanız ne yazık ki mümkün değil bu tür yazılar size zamandan başka bir şey kazandırmayacağınızı önceden bilmenizi isterim.

Şimdi para nasıl kazanacağız sırası ile onlara değineyim para kazanabilmeniz için ilk olarak üyelik girişi yapmanız gerekmektedir. Facebook veya Google hesabınız ile hangisi ile oynayacak veya oynuyorsanız giriş yapınız. Komon diyerek anlatmaya başlıyoruz. Komonnnnn.

Oynadıkça her saat başı agario’da 20 Coins kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken agario girişinden sonra sol tarafta yer alan “Free Coins” butonuna basmak bu botuna bastığınızda hesabınıza 20 para yüklenecektir. Burada bir sefer bastığınızda oyunu oynamasanız dahi bir saat sonra tekrar basarak 20 coins kazanabilirsiniz. Bu şekilde paranızı çoğaltabilirsiniz.

Diğer conis kazanma işlemi ise Gift burada ise arkadaşlarınızı oyuna davet ederek para kazanabiliyorsunuz yapmanız gereken Gift ve Send gift butona basarak arkadaşlarınızı davet etmek olacaktır.

Arkadaşlarınız giriş yaparak oyunu sizden gelen davetle oynarsa 5 coins toplamda gelen arkadaşınız kadar 5 coins kazanabiliyorsunuz arkadaşınız fazla ise bu işinize yarayacaktır.

Diğer para kazanma yerleri ise başta anladığımız gibi oyun oynarken kazananıyorsunuz her seviye geçtiğinizde seviyeye göre para (coins) kazanabilirsiniz.

Yine Free Coins menüsünde video izlediğiniz para kazanma var ben bu menüyü belki defalarca inceledim hiç para kazanmadığı görmedim diyebilirim muhtemelen çalışmıyor isterseniz siz buraya da bakabilirsiniz.

Kazandığınız paralar ile özel skin alabilir 2x veya 3x kullanarak başlangıçta büyük olarak doğabilir veya biriktirerek ilerleyen günlerde kullanabilirsiniz. Bu anlattığımız yöntemlerden size tavsiyem Free Coins menüsünü her saat başında bir defa tıklayarak böyle devam etmek en fazla para oradan kazanabilirsiniz.

Etiket(ler):