Agario Yeni Aslan Skini Geldi

Agar.io oyuna arkadaşlar bu hafta daha yeni aslan skini geldi. Özellikle erkek çocuklarının hakikaten hoşuna gidecek güzel bir aslan skini.

Aslan skinini alabilmeniz için agar.io oyununa kullanıcı girişi yapmanız gerekli. Kullanıcı girişi yaptıktan sonra alt tarafta verdiğiniz aslan skini inceleyebilir eğer paranız yeterse oyun içerisinde alarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyun içerisinde parası yetmeyenler yine skin seçme sayfasında ücret ödeyerek satın alabilirler. Aslan skini sadece bir adet skin seçimi yaptıktan sonra 7000 para (coins) varsa direk satın alabiliyorsunuz. Evet, yanlış duymadınız ram 7000 para puan gerekli. Bence biraz agar.io olayı abartmış neden bu kadar coins olduğuna anlam veremedim. 7000 conis hakikaten biriktirmek isteyen 1 ay boyunca hiç durmadan sürekli oynasan kazanılacak bir para puan değil. Bu kadar abartma agar.io biz o puanları biriktirene kadar ne kadar çaba sarf ediyoruz sen biliyor musun?

Tabi bildiğiniz üzere kendi level geçtiğiniz de aslan skini zaten var gerçi standart skinden daha güzel görünüme sahip ama bu kadar coinse değer mi artık o size kalmış.

Skinin başlangıç tarihi 20 Temmuz 2017 ve bitiş tarihi ise 22 Temmuz 2017 yani 2 gün sürüyor bu tarihler arasında alırsanız skin sahibi olabiliyorsunuz almazsanız skin pasifleşiyor ve bir daha ilerden aslan skini gelir mi gelmez mi bunu kestirmek zor, bu görünüme sahip aslan skini haricinde farklı bir görünüme sahip aslan skini geleceği belli nedeni ise agar.io yayınlamış olduğu bir skini bugüne kadar yine aynısını yayınlamamıştır.