Agario Yeni Skinler (Birthday Special)

Agario oyununa gün geçmeden yeni skinler sürekli geliyor arkadaşlar. Sizlerin taleplerinin yoğunluğuna göre skinleri özellikle konu olarak ele almaya ve sizleri bilgilendirmeye çalışıyoruz.

21 Temmuz 2017 tarihinde Birthday Special altında toplamda 5 adet yeni skin yani agar.io oyunu şekil geldi arkadaşlar. Bu skinler gayet diğerleri gibi hoş ve oyunda da hakikaten hoş görünüme sahip skinler. Oyun görüntüsünden de bunu anlayabileceksiniz.

Şimdi bu skinleri sıra ile inceleyelim ve ne kadar coins değerlerine sahip bakalım. İlk skin adı Quesy bu ilk skin yeşil renge sahip ve az coins değeri olan skin 690$, ikinci skin ise Lovesick bu skinde mor renge sahip ve coins değeri 1990 $. Üçüncü skin ise Sad açık mavi hoş bir ağlayan skini coins değeri 2900$, dördüncü skin ise kızgın ve kırmızı renge sahip Bitter conis değer ise bunun 3320 coins ve son skinimiz en yüksek değere sahip beşinci skin adı Amazed alaycı bir skin coins değeri ise 4900$.

Agario Oyununda Quesy Skininden Görünüm

Skinler bu şekilde beş adet arkadaşlar. Eğer coins değeriniz yeterli ise istediğiniz skini agar.io oyununa sosyal ağlardan giriş yaparak alabiliyor ya da paranız ile satın alabiliyorsunuz. Skinler 25 Temmuz 2017 tarihine kadar aktif bu tarihe kadar alırsanız kullanabiliyorsunuz. Seçmiş olduğunuz skin sizde kalıyor ve istediğiniz zaman oynaya biliyorsunuz.

Burada sizlere Quesy skini ile oynarken bir de görüntü paylaştım. En düşük değere sahip bu skin baya hoş gibi tavsiye ederim.