Ahoy Games Okey Android İndir İnternetsiz Okey APK

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 30 saniye

Yorum Yazın (3 Yorum)

Ahoy Games oyunu internetsiz çevrimdışı olarak oynayabileceğiniz Android mobil cihazlar için okey uygulamasının APK dosyasıdır.

En çok oynanan internetsiz okey oyunlardan olan Ahoy Games Okey çevrimiçi oynanmamaktadır yani oynayacağınız kişiler tamamen sistem tarafından getirilen kişilerdir.

Oyunda ki grafikler ve ses efektleri sizi etkileyeceğini düşünüyorum oyunu oynarken zevk alarak oynayacaksınız. Oyunda artı Multitouch desteği bulunmakta, istediğiniz masayı seçerek oynayabilme her masanın kendine özgün grafik efekti var bu hoş, oyunu kazandıkça puan kazanma ve oyunu silmediğiniz müddetçe puanları oyuna kayıt ettirme ve sayıdan düşmeli olarak okey oynaya biliyorsunuz.

Kurallar ise okey oyunun ve sayıdan düşme okey oyunun aynısı, oyun içerisinde ayrıca kurallar menüsüne giderek detaylı kurallar menüsünden öğrenebilirsiniz. Kuralları göz atmanızda fayda var kuralları iyi bildiğinizde oyunda daha da iyi performans göstereceksiniz.

Ahoy Games Okey Android İndir İnternetsiz Okey APK

Yalnız oyunda bir sıkıntı var kanımca oyunu neden hep çevrim için yapmışlar online olarak oynamak isteyenlere tabi ki olacaktır. Oyun yapımcısın bu oyunu çevrimiçi olarak da oynama güncellemesi yaparak daha fazla kitleye sevdireceğini düşünüyorum. Bir de reklamların kaldırılması gerekli reklamlar oyunda rahatsız edici olmasa dahi tamamen kaldırarak oyun odaklı yapılması yapımcı tarafından oyun sevenler için gerçekten hoş olurdu.

İnternet olmadan her yerde görsel kalitesi yüksek eğlenceli ve ses kalitesi iyi olan Android sayıdan düşmeli okey oyunu arıyorsanız bu oyuna göz atmakta fayda var seveceğinizi düşündüğüm oyunlar arasındadır Ahoy Games Okey.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Konu Hakkında 3 Yorum

    • Moderatör YazarYanıtla

      Şehriban Hanım, bilgilendirme için teşekkür ederiz. Sizlere hizmet vermek inanın bizim için bir mutluluktur. İşimizi daha da iyi yaparak sizlere sürekli olarak hizmet vermeye devam edeceğiz, tekrar teşekkür ederiz.

  1. şule Yanıtla

    Teşekkür ederim ahoy okeyim arızalı bayağıdır oynayamıyorum rica ediyorum arıza giderilsin ilgili kişilere arz ediyorum